Pozantı antikacılar, Pozantı antika alanlar, Pozantı antika eşya alanlar, Pozantı antika eşyalar, Pozantı eski alım satım, Pozantı antika koleksiyoncuları, Pozantı antika eşya alıcıları, Pozantı antika şirketleri, Pozantı antika firması, Pozantı antika şirketi, Pozantı antika firmaları, Pozantı antika eşya şirketleri, Pozantı antika eşya firması, Pozantı antika eşya şirketi, Pozantı antika eşya firmaları, Pozantı müzayede şirketi, Pozantı eski alanlar, Pozantı eski eşya alanlar, Pozantı antika alan yerler, Pozantı antika eşya alan yerler, Pozantı eski alan yerler, Pozantı eski eşya alan yerler, Pozantı antika pazarı, Pozantı antika alım satım, Pozantı antika alıcıları, Pozantı antika satıcıları, Pozantı antika eşya satıcıları, Pozantı eski eşya alıcıları, Pozantı eski eşya satıcıları, Pozantı antika fiyatları, Pozantı antika eşya fiyatları, Pozantı eski fiyatları, Pozantı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adana Pozantı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Pozantı antika eşya alanlar ve Pozantı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Pozantı antika eşya şirketimiz, Pozantı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Pozantı Antika Alanlar

Pozantı antika alanlar ve Pozantı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Pozantı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Pozantı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Pozantı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Pozantı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Pozantı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Pozantı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Pozantı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Pozantı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Pozantı antika eşya alanlar ve Pozantı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Pozantı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Pozantı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Pozantı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Pozantı antika eşya alanların tercih ettiği, Pozantı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Pozantı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Pozantı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Pozantı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Pozantı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Pozantı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Pozantı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Pozantı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Pozantı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Pozantı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Pozantı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Pozantı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Pozantı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Pozantı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Pozantı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Pozantı antikacılar, Pozantı antika eşyalar, Pozantı eski eşyalar, Pozantı antika şirketleri, Pozantı antika firması, Pozantı müzayede şirketi,Pozantı el yazması alanlar, Pozantı Kuran’ı kerim alanlar, Pozantı hat yazı alanlar, Pozantı obje alanlar, Pozantı gümüş alanlar, Pozantı turalı gümüş alanlar, Pozantı karaf alanlar, vazo alanlar, Pozantı jardinyer alanlar, Pozantı resim alanlar, Pozantı modern resim alanlar, Pozantı aplik alanlar, Pozantı bahü alanlar, Pozantı bavul alanlar, Pozantı çanak alanlar, Pozantı çömlek alanlar, Pozantı bakır alanlar, baston alanlar, Pozantı biskiü alanlar, Pozantı billur alanlar, Pozantı cam alanlar, Pozantı kristal alanlar, Pozantı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Pozantı bandırma halısı alanlar, Pozantı ceviz yemek odası alanlar, Pozantı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Pozantı ceviz sandalye alanlar, Pozantı cümbüş alanlar, Pozantı constantin oble alanlar, Pozantı cam obje alanlar, Pozantı beykoz alanlar.

Pozantı bohem alanlar, Pozantı çeşmi bülbül alanlar, Pozantı çeşme taşı alanlar, Pozantı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Pozantı arnevu alanlar, art deko alanlar, Pozantı deko alanlar, Pozantı ayna alanlar, Pozantı asma avize alanlar, Pozantı aznavur gümüş alanlar, Pozantı aznavur alanlar, Pozantı bafon alanlar, Pozantı ayvazozki alanlar, Pozantı dolap alanlar, Pozantı divit alanlar, Pozantı biblo alanlar, Pozantı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Pozantı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Pozantı dekopaj işi alanlar, Pozantı dual alanlar, Pozantı dual pikap alanlar.

Pozantı dümen alanlar, Pozantı gemici dümeni alanlar, Pozantı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Pozantı derbent halı alanlar, Pozantı eviye alanlar, Pozantı ev halısı alanlar, Pozantı elbiselik alanlar, Pozantı elbise alanlar, Pozantı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Pozantı el işi alanlar, Pozantı el işi halı alanlar, Pozantı el işi alanlar, Pozantı el işi kilim alanlar, Pozantı çan alanlar, Pozantı kilise çanı alanlar, Pozantı gemici çanı alanlar, Pozantı çarık alanlar, Pozantı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Pozantı ferforje alanlar, Pozantı fistan alanlar, Pozantı Osmanlı fistan alanlar, Pozantı portmanto alanlar, Pozantı eski saat alanlar, Pozantı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Pozantı bronz heykel alanlar, Pozantı bronz sütün alanlar, Pozantı bronz avize alanlar, Pozantı bronz vazo alanlar, Pozantı bronz kutu alanlar, Pozantı bronz el işi alanlar.

Pozantı halı alanlar, Pozantı lamba alanlar, resim alanlar, Pozantı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Pozantı insan biblosu alanlar, Pozantı oryantel biblo alanlar, Pozantı kuş biblosu alanlar, Pozantı havlu alanlar, Pozantı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Pozantı turkısh antika alanlar, Pozantı Osmanlı eşyalar alanlar, Pozantı eski gelinlik alanlar, Pozantı İstanbul resimleri alanlar, Pozantı altın varak sehpa alanlar, Pozantı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Pozantı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Pozantı bronz fener alanlar, Pozantı bünyen alanlar, Pozantı develi halı alanlar, Pozantı dürbün alanlar, Pozantı teleskop alanlar, Pozantı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Pozantı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Pozantı flama alanlar, Pozantı alem alanlar, Pozantı arabesk alanlar.

Pozantı pul alanlar, Pozantı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Pozantı eski fincan alanlar, Pozantı cam altı alanlar, Pozantı şamdan alanlar, Pozantı oryantel heykel alanlar, Pozantı gümüşlük alanlar, Pozantı hat yazı alanlar, Pozantı teship alanlar, hokka alanlar, Pozantı tophane alanlar, Pozantı goblen alanlar, Pozantı çin eski eşyalar alanlar, Pozantı Çanakkale alanlar, Pozantı Çanakkale vazo alanlar, Pozantı fil dişi heykel alanlar, Pozantı fil dişi baston alanlar, Pozantı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Pozantı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Pozantı duvar saati alanlar, Pozantı bez alanlar, buda heykel alanlar, Pozantı hamedan halı alanlar, Pozantı kılıç alanlar, Pozantı antika kılıç alanlar.

Pozantı antika araba alanlar, Pozantı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Pozantı antika eşyalar alanlar, Pozantı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Pozantı antika foto alanlar, Pozantı kehribar alanlar, Pozantı kehribar tesbih alanlar, Pozantı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Pozantı seramik eşya alanlar, Pozantı kilit alanlar, Pozantı anahtar alanlar, Pozantı antika anahtar alanlar, Pozantı antika kilit alanlar, Pozantı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Pozantı antika silah alanlar, Pozantı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Pozantı lambader alanlar, Pozantı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Pozantı komidin alanlar, Pozantı kara kalem resim alanlar, Pozantı blue black alanlar, Pozantı mask alanlar, eski mask alanlar, Pozantı aşurelik alanlar.

Pozantı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Pozantı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Pozantı gramofon alanlar, Pozantı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Pozantı güdüm alanlar, Pozantı tekke işi alanlar, Pozantı İznik alanlar, Pozantı pusula alanlar, Pozantı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Pozantı periyor saat alanlar, Pozantı mangal alanlar, Pozantı eski mangal alanlar, Pozantı Şam işi alanlar, Pozantı Süleymaniye işi alanlar, Pozantı takunya alanlar, Pozantı gümüş takunya alanlar, Pozantı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Pozantı seccade alanlar, Pozantı eski seccade alanlar, Pozantı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Pozantı tablo alanlar.

Pozantı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Pozantı abajur alanlar, Pozantı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Pozantı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Pozantı madalya alanlar, Pozantı eşya alanlar, Pozantı ferman alanlar, Pozantı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Pozantı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Pozantı bahça alanlar, Pozantı Osmanlı bohça alanlar, Pozantı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Pozantı ampir alanlar, Pozantı chrıstofle alanlar, Pozantı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Pozantı şamdan alanlar, Pozantı çanta alanlar, Pozantı van işi savat alanlar, Pozantı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Pozantı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Pozantı hokka alanlar, Pozantı fransız mine alanlar, Pozantı teşhir vitrini alanlar, Pozantı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Pozantı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Pozantı kandil alanlar, Pozantı ebru alanlar, Pozantı mustafa düzgünman alanlar, Pozantı zigon alanlar, Pozantı zemzemlik alanlar, Pozantı mücevher kutusu alanlar, Pozantı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Pozantı sürahi alanlar, Pozantı Osmanlı sürahi alanlar, Pozantı antik mercan alanlar, Pozantı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Pozantı antik sedef alanlar, Pozantı minyatür alanlar, Pozantı kabe örtüsü alanlar, Pozantı gülebdan alanlar, Pozantı mineli dürbün alanlar, Pozantı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Pozantı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Pozantı lali gue alanlar, Pozantı gece sürahisi alanlar, Pozantı meissen alanlar, Pozantı satsuma alanlar, Pozantı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Pozantı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Pozantı constantine alanlar, Pozantı anonim alanlar, Pozantı leyla gamsız alanlar, Pozantı ibrahim safi alanlar, Pozantı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Pozantı herend alanlar, Pozantı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Pozantı osmanlıca alanlar, Pozantı kitap alanlar, Pozantı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Pozantı haydar besim aydar alanlar, Pozantı orhan peker alanlar, Pozantı sıtkı olçar alanlar, Pozantı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Pozantı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Pozantı rus gümüşü alanlar, Pozantı minyatür alanlar, Pozantı viyana heykel alanlar, Pozantı oryantal heykel alanlar, Pozantı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Pozantı merasim kılıcı alanlar.

Pozantı ahşap hilye alanlar, Pozantı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Pozantı tesbih alanlar, Pozantı seyahat saati alanlar, Pozantı gravür alanlar, Pozantı degü alanlar, radio antika alanlar, Pozantı opalin alanlar, Pozantı radyo alanlar, Pozantı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Pozantı laledan alanlar, Pozantı karaf alanlar, Pozantı çerezlik alanlar, Pozantı sahleplik alanlar, Pozantı tutya alanlar, Pozantı likör takımı alanlar, Pozantı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Pozantı zarf alanlar, Pozantı nargile alanlar, Pozantı gülabdan alanlar, Pozantı ferman alanlar, Pozantı berat alanlar.

Pozantı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Pozantı şifa tası alanlar, Pozantı hokka takımı alanlar, Pozantı mangal alanlar, Pozantı barutluk alanlar, Pozantı tombak alanlar, Pozantı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Pozantı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Pozantı hançer alanlar, Pozantı kılıç alanlar, Pozantı mühürler alanlar, Pozantı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Pozantı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Pozantı seccade alanlar, Pozantı sırmalı örtüler alanlar, Pozantı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.