Kozan antikacılar, Kozan antika alanlar, Kozan antika eşya alanlar, Kozan antika eşyalar, Kozan eski alım satım, Kozan antika koleksiyoncuları, Kozan antika eşya alıcıları, Kozan antika şirketleri, Kozan antika firması, Kozan antika şirketi, Kozan antika firmaları, Kozan antika eşya şirketleri, Kozan antika eşya firması, Kozan antika eşya şirketi, Kozan antika eşya firmaları, Kozan müzayede şirketi, Kozan eski alanlar, Kozan eski eşya alanlar, Kozan antika alan yerler, Kozan antika eşya alan yerler, Kozan eski alan yerler, Kozan eski eşya alan yerler, Kozan antika pazarı, Kozan antika alım satım, Kozan antika alıcıları, Kozan antika satıcıları, Kozan antika eşya satıcıları, Kozan eski eşya alıcıları, Kozan eski eşya satıcıları, Kozan antika fiyatları, Kozan antika eşya fiyatları, Kozan eski fiyatları, Kozan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adana Kozan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kozan antika eşya alanlar ve Kozan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kozan antika eşya şirketimiz, Kozan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kozan Antika Alanlar

Kozan antika alanlar ve Kozan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kozan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kozan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kozan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kozan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kozan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kozan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kozan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kozan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kozan antika eşya alanlar ve Kozan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kozan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kozan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kozan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kozan antika eşya alanların tercih ettiği, Kozan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kozan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kozan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kozan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kozan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kozan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kozan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kozan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kozan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kozan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kozan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kozan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kozan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kozan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kozan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kozan antikacılar, Kozan antika eşyalar, Kozan eski eşyalar, Kozan antika şirketleri, Kozan antika firması, Kozan müzayede şirketi,Kozan el yazması alanlar, Kozan Kuran’ı kerim alanlar, Kozan hat yazı alanlar, Kozan obje alanlar, Kozan gümüş alanlar, Kozan turalı gümüş alanlar, Kozan karaf alanlar, vazo alanlar, Kozan jardinyer alanlar, Kozan resim alanlar, Kozan modern resim alanlar, Kozan aplik alanlar, Kozan bahü alanlar, Kozan bavul alanlar, Kozan çanak alanlar, Kozan çömlek alanlar, Kozan bakır alanlar, baston alanlar, Kozan biskiü alanlar, Kozan billur alanlar, Kozan cam alanlar, Kozan kristal alanlar, Kozan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kozan bandırma halısı alanlar, Kozan ceviz yemek odası alanlar, Kozan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kozan ceviz sandalye alanlar, Kozan cümbüş alanlar, Kozan constantin oble alanlar, Kozan cam obje alanlar, Kozan beykoz alanlar.

Kozan bohem alanlar, Kozan çeşmi bülbül alanlar, Kozan çeşme taşı alanlar, Kozan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kozan arnevu alanlar, art deko alanlar, Kozan deko alanlar, Kozan ayna alanlar, Kozan asma avize alanlar, Kozan aznavur gümüş alanlar, Kozan aznavur alanlar, Kozan bafon alanlar, Kozan ayvazozki alanlar, Kozan dolap alanlar, Kozan divit alanlar, Kozan biblo alanlar, Kozan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kozan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kozan dekopaj işi alanlar, Kozan dual alanlar, Kozan dual pikap alanlar.

Kozan dümen alanlar, Kozan gemici dümeni alanlar, Kozan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kozan derbent halı alanlar, Kozan eviye alanlar, Kozan ev halısı alanlar, Kozan elbiselik alanlar, Kozan elbise alanlar, Kozan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kozan el işi alanlar, Kozan el işi halı alanlar, Kozan el işi alanlar, Kozan el işi kilim alanlar, Kozan çan alanlar, Kozan kilise çanı alanlar, Kozan gemici çanı alanlar, Kozan çarık alanlar, Kozan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kozan ferforje alanlar, Kozan fistan alanlar, Kozan Osmanlı fistan alanlar, Kozan portmanto alanlar, Kozan eski saat alanlar, Kozan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kozan bronz heykel alanlar, Kozan bronz sütün alanlar, Kozan bronz avize alanlar, Kozan bronz vazo alanlar, Kozan bronz kutu alanlar, Kozan bronz el işi alanlar.

Kozan halı alanlar, Kozan lamba alanlar, resim alanlar, Kozan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kozan insan biblosu alanlar, Kozan oryantel biblo alanlar, Kozan kuş biblosu alanlar, Kozan havlu alanlar, Kozan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kozan turkısh antika alanlar, Kozan Osmanlı eşyalar alanlar, Kozan eski gelinlik alanlar, Kozan İstanbul resimleri alanlar, Kozan altın varak sehpa alanlar, Kozan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kozan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kozan bronz fener alanlar, Kozan bünyen alanlar, Kozan develi halı alanlar, Kozan dürbün alanlar, Kozan teleskop alanlar, Kozan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kozan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kozan flama alanlar, Kozan alem alanlar, Kozan arabesk alanlar.

Kozan pul alanlar, Kozan Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kozan eski fincan alanlar, Kozan cam altı alanlar, Kozan şamdan alanlar, Kozan oryantel heykel alanlar, Kozan gümüşlük alanlar, Kozan hat yazı alanlar, Kozan teship alanlar, hokka alanlar, Kozan tophane alanlar, Kozan goblen alanlar, Kozan çin eski eşyalar alanlar, Kozan Çanakkale alanlar, Kozan Çanakkale vazo alanlar, Kozan fil dişi heykel alanlar, Kozan fil dişi baston alanlar, Kozan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kozan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kozan duvar saati alanlar, Kozan bez alanlar, buda heykel alanlar, Kozan hamedan halı alanlar, Kozan kılıç alanlar, Kozan antika kılıç alanlar.

Kozan antika araba alanlar, Kozan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kozan antika eşyalar alanlar, Kozan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kozan antika foto alanlar, Kozan kehribar alanlar, Kozan kehribar tesbih alanlar, Kozan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kozan seramik eşya alanlar, Kozan kilit alanlar, Kozan anahtar alanlar, Kozan antika anahtar alanlar, Kozan antika kilit alanlar, Kozan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kozan antika silah alanlar, Kozan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kozan lambader alanlar, Kozan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kozan komidin alanlar, Kozan kara kalem resim alanlar, Kozan blue black alanlar, Kozan mask alanlar, eski mask alanlar, Kozan aşurelik alanlar.

Kozan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kozan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kozan gramofon alanlar, Kozan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kozan güdüm alanlar, Kozan tekke işi alanlar, Kozan İznik alanlar, Kozan pusula alanlar, Kozan gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kozan periyor saat alanlar, Kozan mangal alanlar, Kozan eski mangal alanlar, Kozan Şam işi alanlar, Kozan Süleymaniye işi alanlar, Kozan takunya alanlar, Kozan gümüş takunya alanlar, Kozan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kozan seccade alanlar, Kozan eski seccade alanlar, Kozan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kozan tablo alanlar.

Kozan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kozan abajur alanlar, Kozan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kozan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kozan madalya alanlar, Kozan eşya alanlar, Kozan ferman alanlar, Kozan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kozan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kozan bahça alanlar, Kozan Osmanlı bohça alanlar, Kozan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kozan ampir alanlar, Kozan chrıstofle alanlar, Kozan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kozan şamdan alanlar, Kozan çanta alanlar, Kozan van işi savat alanlar, Kozan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kozan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kozan hokka alanlar, Kozan fransız mine alanlar, Kozan teşhir vitrini alanlar, Kozan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kozan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kozan kandil alanlar, Kozan ebru alanlar, Kozan mustafa düzgünman alanlar, Kozan zigon alanlar, Kozan zemzemlik alanlar, Kozan mücevher kutusu alanlar, Kozan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kozan sürahi alanlar, Kozan Osmanlı sürahi alanlar, Kozan antik mercan alanlar, Kozan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kozan antik sedef alanlar, Kozan minyatür alanlar, Kozan kabe örtüsü alanlar, Kozan gülebdan alanlar, Kozan mineli dürbün alanlar, Kozan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kozan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kozan lali gue alanlar, Kozan gece sürahisi alanlar, Kozan meissen alanlar, Kozan satsuma alanlar, Kozan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kozan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kozan constantine alanlar, Kozan anonim alanlar, Kozan leyla gamsız alanlar, Kozan ibrahim safi alanlar, Kozan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kozan herend alanlar, Kozan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kozan osmanlıca alanlar, Kozan kitap alanlar, Kozan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kozan haydar besim aydar alanlar, Kozan orhan peker alanlar, Kozan sıtkı olçar alanlar, Kozan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kozan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kozan rus gümüşü alanlar, Kozan minyatür alanlar, Kozan viyana heykel alanlar, Kozan oryantal heykel alanlar, Kozan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kozan merasim kılıcı alanlar.

Kozan ahşap hilye alanlar, Kozan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kozan tesbih alanlar, Kozan seyahat saati alanlar, Kozan gravür alanlar, Kozan degü alanlar, radio antika alanlar, Kozan opalin alanlar, Kozan radyo alanlar, Kozan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kozan laledan alanlar, Kozan karaf alanlar, Kozan çerezlik alanlar, Kozan sahleplik alanlar, Kozan tutya alanlar, Kozan likör takımı alanlar, Kozan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kozan zarf alanlar, Kozan nargile alanlar, Kozan gülabdan alanlar, Kozan ferman alanlar, Kozan berat alanlar.

Kozan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kozan şifa tası alanlar, Kozan hokka takımı alanlar, Kozan mangal alanlar, Kozan barutluk alanlar, Kozan tombak alanlar, Kozan saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kozan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kozan hançer alanlar, Kozan kılıç alanlar, Kozan mühürler alanlar, Kozan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kozan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kozan seccade alanlar, Kozan sırmalı örtüler alanlar, Kozan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.