Karataş antikacılar, Karataş antika alanlar, Karataş antika eşya alanlar, Karataş antika eşyalar, Karataş eski alım satım, Karataş antika koleksiyoncuları, Karataş antika eşya alıcıları, Karataş antika şirketleri, Karataş antika firması, Karataş antika şirketi, Karataş antika firmaları, Karataş antika eşya şirketleri, Karataş antika eşya firması, Karataş antika eşya şirketi, Karataş antika eşya firmaları, Karataş müzayede şirketi, Karataş eski alanlar, Karataş eski eşya alanlar, Karataş antika alan yerler, Karataş antika eşya alan yerler, Karataş eski alan yerler, Karataş eski eşya alan yerler, Karataş antika pazarı, Karataş antika alım satım, Karataş antika alıcıları, Karataş antika satıcıları, Karataş antika eşya satıcıları, Karataş eski eşya alıcıları, Karataş eski eşya satıcıları, Karataş antika fiyatları, Karataş antika eşya fiyatları, Karataş eski fiyatları, Karataş eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adana Karataş Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Karataş antika eşya alanlar ve Karataş antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Karataş antika eşya şirketimiz, Karataş antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Karataş Antika Alanlar

Karataş antika alanlar ve Karataş antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Karataş antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Karataş antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Karataş Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Karataş antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Karataş

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Karataş antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Karataş antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Karataş Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Karataş antika eşya alanlar ve Karataş antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Karataş antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Karataş antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Karataş Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Karataş antika eşya alanların tercih ettiği, Karataş bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Karataş antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Karataş antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Karataş antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Karataş Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Karataş eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Karataş eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Karataş eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Karataş eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Karataş eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Karataş Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Karataş bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Karataş antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Karataş bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Karataş antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Karataş antikacılar, Karataş antika eşyalar, Karataş eski eşyalar, Karataş antika şirketleri, Karataş antika firması, Karataş müzayede şirketi,Karataş el yazması alanlar, Karataş Kuran’ı kerim alanlar, Karataş hat yazı alanlar, Karataş obje alanlar, Karataş gümüş alanlar, Karataş turalı gümüş alanlar, Karataş karaf alanlar, vazo alanlar, Karataş jardinyer alanlar, Karataş resim alanlar, Karataş modern resim alanlar, Karataş aplik alanlar, Karataş bahü alanlar, Karataş bavul alanlar, Karataş çanak alanlar, Karataş çömlek alanlar, Karataş bakır alanlar, baston alanlar, Karataş biskiü alanlar, Karataş billur alanlar, Karataş cam alanlar, Karataş kristal alanlar, Karataş bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Karataş bandırma halısı alanlar, Karataş ceviz yemek odası alanlar, Karataş ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Karataş ceviz sandalye alanlar, Karataş cümbüş alanlar, Karataş constantin oble alanlar, Karataş cam obje alanlar, Karataş beykoz alanlar.

Karataş bohem alanlar, Karataş çeşmi bülbül alanlar, Karataş çeşme taşı alanlar, Karataş çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Karataş arnevu alanlar, art deko alanlar, Karataş deko alanlar, Karataş ayna alanlar, Karataş asma avize alanlar, Karataş aznavur gümüş alanlar, Karataş aznavur alanlar, Karataş bafon alanlar, Karataş ayvazozki alanlar, Karataş dolap alanlar, Karataş divit alanlar, Karataş biblo alanlar, Karataş dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Karataş daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Karataş dekopaj işi alanlar, Karataş dual alanlar, Karataş dual pikap alanlar.

Karataş dümen alanlar, Karataş gemici dümeni alanlar, Karataş gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Karataş derbent halı alanlar, Karataş eviye alanlar, Karataş ev halısı alanlar, Karataş elbiselik alanlar, Karataş elbise alanlar, Karataş paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Karataş el işi alanlar, Karataş el işi halı alanlar, Karataş el işi alanlar, Karataş el işi kilim alanlar, Karataş çan alanlar, Karataş kilise çanı alanlar, Karataş gemici çanı alanlar, Karataş çarık alanlar, Karataş Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Karataş ferforje alanlar, Karataş fistan alanlar, Karataş Osmanlı fistan alanlar, Karataş portmanto alanlar, Karataş eski saat alanlar, Karataş frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Karataş bronz heykel alanlar, Karataş bronz sütün alanlar, Karataş bronz avize alanlar, Karataş bronz vazo alanlar, Karataş bronz kutu alanlar, Karataş bronz el işi alanlar.

Karataş halı alanlar, Karataş lamba alanlar, resim alanlar, Karataş parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Karataş insan biblosu alanlar, Karataş oryantel biblo alanlar, Karataş kuş biblosu alanlar, Karataş havlu alanlar, Karataş mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Karataş turkısh antika alanlar, Karataş Osmanlı eşyalar alanlar, Karataş eski gelinlik alanlar, Karataş İstanbul resimleri alanlar, Karataş altın varak sehpa alanlar, Karataş altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Karataş afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Karataş bronz fener alanlar, Karataş bünyen alanlar, Karataş develi halı alanlar, Karataş dürbün alanlar, Karataş teleskop alanlar, Karataş sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Karataş çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Karataş flama alanlar, Karataş alem alanlar, Karataş arabesk alanlar.

Karataş pul alanlar, Karataş Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Karataş eski fincan alanlar, Karataş cam altı alanlar, Karataş şamdan alanlar, Karataş oryantel heykel alanlar, Karataş gümüşlük alanlar, Karataş hat yazı alanlar, Karataş teship alanlar, hokka alanlar, Karataş tophane alanlar, Karataş goblen alanlar, Karataş çin eski eşyalar alanlar, Karataş Çanakkale alanlar, Karataş Çanakkale vazo alanlar, Karataş fil dişi heykel alanlar, Karataş fil dişi baston alanlar, Karataş fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Karataş fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Karataş duvar saati alanlar, Karataş bez alanlar, buda heykel alanlar, Karataş hamedan halı alanlar, Karataş kılıç alanlar, Karataş antika kılıç alanlar.

Karataş antika araba alanlar, Karataş antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Karataş antika eşyalar alanlar, Karataş kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Karataş antika foto alanlar, Karataş kehribar alanlar, Karataş kehribar tesbih alanlar, Karataş Kütahya alanlar, kınık alanlar, Karataş seramik eşya alanlar, Karataş kilit alanlar, Karataş anahtar alanlar, Karataş antika anahtar alanlar, Karataş antika kilit alanlar, Karataş josefin alanlar, kaşpo alanlar, Karataş antika silah alanlar, Karataş antika rahle alanlar, rahle alanlar, Karataş lambader alanlar, Karataş minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Karataş komidin alanlar, Karataş kara kalem resim alanlar, Karataş blue black alanlar, Karataş mask alanlar, eski mask alanlar, Karataş aşurelik alanlar.

Karataş saleplik alanlar, bozalık alanlar, Karataş antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Karataş gramofon alanlar, Karataş mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Karataş güdüm alanlar, Karataş tekke işi alanlar, Karataş İznik alanlar, Karataş pusula alanlar, Karataş gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Karataş periyor saat alanlar, Karataş mangal alanlar, Karataş eski mangal alanlar, Karataş Şam işi alanlar, Karataş Süleymaniye işi alanlar, Karataş takunya alanlar, Karataş gümüş takunya alanlar, Karataş Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Karataş seccade alanlar, Karataş eski seccade alanlar, Karataş Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Karataş tablo alanlar.

Karataş antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Karataş abajur alanlar, Karataş sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Karataş antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Karataş madalya alanlar, Karataş eşya alanlar, Karataş ferman alanlar, Karataş berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Karataş jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Karataş bahça alanlar, Karataş Osmanlı bohça alanlar, Karataş bindallı alanlar, kaftan alanlar, Karataş ampir alanlar, Karataş chrıstofle alanlar, Karataş ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Karataş şamdan alanlar, Karataş çanta alanlar, Karataş van işi savat alanlar, Karataş tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Karataş Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Karataş hokka alanlar, Karataş fransız mine alanlar, Karataş teşhir vitrini alanlar, Karataş buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Karataş keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Karataş kandil alanlar, Karataş ebru alanlar, Karataş mustafa düzgünman alanlar, Karataş zigon alanlar, Karataş zemzemlik alanlar, Karataş mücevher kutusu alanlar, Karataş dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Karataş sürahi alanlar, Karataş Osmanlı sürahi alanlar, Karataş antik mercan alanlar, Karataş makta alanlar, teslim taşı alanlar, Karataş antik sedef alanlar, Karataş minyatür alanlar, Karataş kabe örtüsü alanlar, Karataş gülebdan alanlar, Karataş mineli dürbün alanlar, Karataş sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Karataş şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Karataş lali gue alanlar, Karataş gece sürahisi alanlar, Karataş meissen alanlar, Karataş satsuma alanlar, Karataş hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Karataş macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Karataş constantine alanlar, Karataş anonim alanlar, Karataş leyla gamsız alanlar, Karataş ibrahim safi alanlar, Karataş bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Karataş herend alanlar, Karataş nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Karataş osmanlıca alanlar, Karataş kitap alanlar, Karataş kalle alanlar, ali kartal alanlar, Karataş haydar besim aydar alanlar, Karataş orhan peker alanlar, Karataş sıtkı olçar alanlar, Karataş Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Karataş edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Karataş rus gümüşü alanlar, Karataş minyatür alanlar, Karataş viyana heykel alanlar, Karataş oryantal heykel alanlar, Karataş f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Karataş merasim kılıcı alanlar.

Karataş ahşap hilye alanlar, Karataş hereke halı alanlar, kuka alanlar, Karataş tesbih alanlar, Karataş seyahat saati alanlar, Karataş gravür alanlar, Karataş degü alanlar, radio antika alanlar, Karataş opalin alanlar, Karataş radyo alanlar, Karataş kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Karataş laledan alanlar, Karataş karaf alanlar, Karataş çerezlik alanlar, Karataş sahleplik alanlar, Karataş tutya alanlar, Karataş likör takımı alanlar, Karataş mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Karataş zarf alanlar, Karataş nargile alanlar, Karataş gülabdan alanlar, Karataş ferman alanlar, Karataş berat alanlar.

Karataş hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Karataş şifa tası alanlar, Karataş hokka takımı alanlar, Karataş mangal alanlar, Karataş barutluk alanlar, Karataş tombak alanlar, Karataş saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Karataş ağızlık alanlar, kemer alanlar, Karataş hançer alanlar, Karataş kılıç alanlar, Karataş mühürler alanlar, Karataş mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Karataş Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Karataş seccade alanlar, Karataş sırmalı örtüler alanlar, Karataş antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.