Karaisalı antikacılar, Karaisalı antika alanlar, Karaisalı antika eşya alanlar, Karaisalı antika eşyalar, Karaisalı eski alım satım, Karaisalı antika koleksiyoncuları, Karaisalı antika eşya alıcıları, Karaisalı antika şirketleri, Karaisalı antika firması, Karaisalı antika şirketi, Karaisalı antika firmaları, Karaisalı antika eşya şirketleri, Karaisalı antika eşya firması, Karaisalı antika eşya şirketi, Karaisalı antika eşya firmaları, Karaisalı müzayede şirketi, Karaisalı eski alanlar, Karaisalı eski eşya alanlar, Karaisalı antika alan yerler, Karaisalı antika eşya alan yerler, Karaisalı eski alan yerler, Karaisalı eski eşya alan yerler, Karaisalı antika pazarı, Karaisalı antika alım satım, Karaisalı antika alıcıları, Karaisalı antika satıcıları, Karaisalı antika eşya satıcıları, Karaisalı eski eşya alıcıları, Karaisalı eski eşya satıcıları, Karaisalı antika fiyatları, Karaisalı antika eşya fiyatları, Karaisalı eski fiyatları, Karaisalı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adana Karaisalı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Karaisalı antika eşya alanlar ve Karaisalı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Karaisalı antika eşya şirketimiz, Karaisalı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Karaisalı Antika Alanlar

Karaisalı antika alanlar ve Karaisalı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Karaisalı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Karaisalı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Karaisalı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Karaisalı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Karaisalı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Karaisalı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Karaisalı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Karaisalı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Karaisalı antika eşya alanlar ve Karaisalı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Karaisalı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Karaisalı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Karaisalı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Karaisalı antika eşya alanların tercih ettiği, Karaisalı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Karaisalı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Karaisalı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Karaisalı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Karaisalı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Karaisalı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Karaisalı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Karaisalı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Karaisalı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Karaisalı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Karaisalı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Karaisalı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Karaisalı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Karaisalı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Karaisalı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Karaisalı antikacılar, Karaisalı antika eşyalar, Karaisalı eski eşyalar, Karaisalı antika şirketleri, Karaisalı antika firması, Karaisalı müzayede şirketi,Karaisalı el yazması alanlar, Karaisalı Kuran’ı kerim alanlar, Karaisalı hat yazı alanlar, Karaisalı obje alanlar, Karaisalı gümüş alanlar, Karaisalı turalı gümüş alanlar, Karaisalı karaf alanlar, vazo alanlar, Karaisalı jardinyer alanlar, Karaisalı resim alanlar, Karaisalı modern resim alanlar, Karaisalı aplik alanlar, Karaisalı bahü alanlar, Karaisalı bavul alanlar, Karaisalı çanak alanlar, Karaisalı çömlek alanlar, Karaisalı bakır alanlar, baston alanlar, Karaisalı biskiü alanlar, Karaisalı billur alanlar, Karaisalı cam alanlar, Karaisalı kristal alanlar, Karaisalı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Karaisalı bandırma halısı alanlar, Karaisalı ceviz yemek odası alanlar, Karaisalı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Karaisalı ceviz sandalye alanlar, Karaisalı cümbüş alanlar, Karaisalı constantin oble alanlar, Karaisalı cam obje alanlar, Karaisalı beykoz alanlar.

Karaisalı bohem alanlar, Karaisalı çeşmi bülbül alanlar, Karaisalı çeşme taşı alanlar, Karaisalı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Karaisalı arnevu alanlar, art deko alanlar, Karaisalı deko alanlar, Karaisalı ayna alanlar, Karaisalı asma avize alanlar, Karaisalı aznavur gümüş alanlar, Karaisalı aznavur alanlar, Karaisalı bafon alanlar, Karaisalı ayvazozki alanlar, Karaisalı dolap alanlar, Karaisalı divit alanlar, Karaisalı biblo alanlar, Karaisalı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Karaisalı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Karaisalı dekopaj işi alanlar, Karaisalı dual alanlar, Karaisalı dual pikap alanlar.

Karaisalı dümen alanlar, Karaisalı gemici dümeni alanlar, Karaisalı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Karaisalı derbent halı alanlar, Karaisalı eviye alanlar, Karaisalı ev halısı alanlar, Karaisalı elbiselik alanlar, Karaisalı elbise alanlar, Karaisalı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Karaisalı el işi alanlar, Karaisalı el işi halı alanlar, Karaisalı el işi alanlar, Karaisalı el işi kilim alanlar, Karaisalı çan alanlar, Karaisalı kilise çanı alanlar, Karaisalı gemici çanı alanlar, Karaisalı çarık alanlar, Karaisalı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Karaisalı ferforje alanlar, Karaisalı fistan alanlar, Karaisalı Osmanlı fistan alanlar, Karaisalı portmanto alanlar, Karaisalı eski saat alanlar, Karaisalı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Karaisalı bronz heykel alanlar, Karaisalı bronz sütün alanlar, Karaisalı bronz avize alanlar, Karaisalı bronz vazo alanlar, Karaisalı bronz kutu alanlar, Karaisalı bronz el işi alanlar.

Karaisalı halı alanlar, Karaisalı lamba alanlar, resim alanlar, Karaisalı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Karaisalı insan biblosu alanlar, Karaisalı oryantel biblo alanlar, Karaisalı kuş biblosu alanlar, Karaisalı havlu alanlar, Karaisalı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Karaisalı turkısh antika alanlar, Karaisalı Osmanlı eşyalar alanlar, Karaisalı eski gelinlik alanlar, Karaisalı İstanbul resimleri alanlar, Karaisalı altın varak sehpa alanlar, Karaisalı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Karaisalı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Karaisalı bronz fener alanlar, Karaisalı bünyen alanlar, Karaisalı develi halı alanlar, Karaisalı dürbün alanlar, Karaisalı teleskop alanlar, Karaisalı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Karaisalı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Karaisalı flama alanlar, Karaisalı alem alanlar, Karaisalı arabesk alanlar.

Karaisalı pul alanlar, Karaisalı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Karaisalı eski fincan alanlar, Karaisalı cam altı alanlar, Karaisalı şamdan alanlar, Karaisalı oryantel heykel alanlar, Karaisalı gümüşlük alanlar, Karaisalı hat yazı alanlar, Karaisalı teship alanlar, hokka alanlar, Karaisalı tophane alanlar, Karaisalı goblen alanlar, Karaisalı çin eski eşyalar alanlar, Karaisalı Çanakkale alanlar, Karaisalı Çanakkale vazo alanlar, Karaisalı fil dişi heykel alanlar, Karaisalı fil dişi baston alanlar, Karaisalı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Karaisalı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Karaisalı duvar saati alanlar, Karaisalı bez alanlar, buda heykel alanlar, Karaisalı hamedan halı alanlar, Karaisalı kılıç alanlar, Karaisalı antika kılıç alanlar.

Karaisalı antika araba alanlar, Karaisalı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Karaisalı antika eşyalar alanlar, Karaisalı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Karaisalı antika foto alanlar, Karaisalı kehribar alanlar, Karaisalı kehribar tesbih alanlar, Karaisalı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Karaisalı seramik eşya alanlar, Karaisalı kilit alanlar, Karaisalı anahtar alanlar, Karaisalı antika anahtar alanlar, Karaisalı antika kilit alanlar, Karaisalı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Karaisalı antika silah alanlar, Karaisalı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Karaisalı lambader alanlar, Karaisalı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Karaisalı komidin alanlar, Karaisalı kara kalem resim alanlar, Karaisalı blue black alanlar, Karaisalı mask alanlar, eski mask alanlar, Karaisalı aşurelik alanlar.

Karaisalı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Karaisalı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Karaisalı gramofon alanlar, Karaisalı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Karaisalı güdüm alanlar, Karaisalı tekke işi alanlar, Karaisalı İznik alanlar, Karaisalı pusula alanlar, Karaisalı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Karaisalı periyor saat alanlar, Karaisalı mangal alanlar, Karaisalı eski mangal alanlar, Karaisalı Şam işi alanlar, Karaisalı Süleymaniye işi alanlar, Karaisalı takunya alanlar, Karaisalı gümüş takunya alanlar, Karaisalı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Karaisalı seccade alanlar, Karaisalı eski seccade alanlar, Karaisalı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Karaisalı tablo alanlar.

Karaisalı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Karaisalı abajur alanlar, Karaisalı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Karaisalı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Karaisalı madalya alanlar, Karaisalı eşya alanlar, Karaisalı ferman alanlar, Karaisalı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Karaisalı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Karaisalı bahça alanlar, Karaisalı Osmanlı bohça alanlar, Karaisalı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Karaisalı ampir alanlar, Karaisalı chrıstofle alanlar, Karaisalı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Karaisalı şamdan alanlar, Karaisalı çanta alanlar, Karaisalı van işi savat alanlar, Karaisalı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Karaisalı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Karaisalı hokka alanlar, Karaisalı fransız mine alanlar, Karaisalı teşhir vitrini alanlar, Karaisalı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Karaisalı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Karaisalı kandil alanlar, Karaisalı ebru alanlar, Karaisalı mustafa düzgünman alanlar, Karaisalı zigon alanlar, Karaisalı zemzemlik alanlar, Karaisalı mücevher kutusu alanlar, Karaisalı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Karaisalı sürahi alanlar, Karaisalı Osmanlı sürahi alanlar, Karaisalı antik mercan alanlar, Karaisalı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Karaisalı antik sedef alanlar, Karaisalı minyatür alanlar, Karaisalı kabe örtüsü alanlar, Karaisalı gülebdan alanlar, Karaisalı mineli dürbün alanlar, Karaisalı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Karaisalı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Karaisalı lali gue alanlar, Karaisalı gece sürahisi alanlar, Karaisalı meissen alanlar, Karaisalı satsuma alanlar, Karaisalı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Karaisalı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Karaisalı constantine alanlar, Karaisalı anonim alanlar, Karaisalı leyla gamsız alanlar, Karaisalı ibrahim safi alanlar, Karaisalı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Karaisalı herend alanlar, Karaisalı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Karaisalı osmanlıca alanlar, Karaisalı kitap alanlar, Karaisalı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Karaisalı haydar besim aydar alanlar, Karaisalı orhan peker alanlar, Karaisalı sıtkı olçar alanlar, Karaisalı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Karaisalı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Karaisalı rus gümüşü alanlar, Karaisalı minyatür alanlar, Karaisalı viyana heykel alanlar, Karaisalı oryantal heykel alanlar, Karaisalı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Karaisalı merasim kılıcı alanlar.

Karaisalı ahşap hilye alanlar, Karaisalı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Karaisalı tesbih alanlar, Karaisalı seyahat saati alanlar, Karaisalı gravür alanlar, Karaisalı degü alanlar, radio antika alanlar, Karaisalı opalin alanlar, Karaisalı radyo alanlar, Karaisalı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Karaisalı laledan alanlar, Karaisalı karaf alanlar, Karaisalı çerezlik alanlar, Karaisalı sahleplik alanlar, Karaisalı tutya alanlar, Karaisalı likör takımı alanlar, Karaisalı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Karaisalı zarf alanlar, Karaisalı nargile alanlar, Karaisalı gülabdan alanlar, Karaisalı ferman alanlar, Karaisalı berat alanlar.

Karaisalı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Karaisalı şifa tası alanlar, Karaisalı hokka takımı alanlar, Karaisalı mangal alanlar, Karaisalı barutluk alanlar, Karaisalı tombak alanlar, Karaisalı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Karaisalı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Karaisalı hançer alanlar, Karaisalı kılıç alanlar, Karaisalı mühürler alanlar, Karaisalı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Karaisalı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Karaisalı seccade alanlar, Karaisalı sırmalı örtüler alanlar, Karaisalı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.