İmamoğlu antikacılar, İmamoğlu antika alanlar, İmamoğlu antika eşya alanlar, İmamoğlu antika eşyalar, İmamoğlu eski alım satım, İmamoğlu antika koleksiyoncuları, İmamoğlu antika eşya alıcıları, İmamoğlu antika şirketleri, İmamoğlu antika firması, İmamoğlu antika şirketi, İmamoğlu antika firmaları, İmamoğlu antika eşya şirketleri, İmamoğlu antika eşya firması, İmamoğlu antika eşya şirketi, İmamoğlu antika eşya firmaları, İmamoğlu müzayede şirketi, İmamoğlu eski alanlar, İmamoğlu eski eşya alanlar, İmamoğlu antika alan yerler, İmamoğlu antika eşya alan yerler, İmamoğlu eski alan yerler, İmamoğlu eski eşya alan yerler, İmamoğlu antika pazarı, İmamoğlu antika alım satım, İmamoğlu antika alıcıları, İmamoğlu antika satıcıları, İmamoğlu antika eşya satıcıları, İmamoğlu eski eşya alıcıları, İmamoğlu eski eşya satıcıları, İmamoğlu antika fiyatları, İmamoğlu antika eşya fiyatları, İmamoğlu eski fiyatları, İmamoğlu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adana İmamoğlu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, İmamoğlu antika eşya alanlar ve İmamoğlu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, İmamoğlu antika eşya şirketimiz, İmamoğlu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

İmamoğlu Antika Alanlar

İmamoğlu antika alanlar ve İmamoğlu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. İmamoğlu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası İmamoğlu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

İmamoğlu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için İmamoğlu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar İmamoğlu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız İmamoğlu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile İmamoğlu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

İmamoğlu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, İmamoğlu antika eşya alanlar ve İmamoğlu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler İmamoğlu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler İmamoğlu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

İmamoğlu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, İmamoğlu antika eşya alanların tercih ettiği, İmamoğlu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. İmamoğlu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. İmamoğlu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda İmamoğlu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

İmamoğlu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA İmamoğlu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık İmamoğlu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok İmamoğlu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin İmamoğlu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de İmamoğlu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

İmamoğlu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine İmamoğlu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve İmamoğlu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

İmamoğlu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, İmamoğlu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: İmamoğlu antikacılar, İmamoğlu antika eşyalar, İmamoğlu eski eşyalar, İmamoğlu antika şirketleri, İmamoğlu antika firması, İmamoğlu müzayede şirketi,İmamoğlu el yazması alanlar, İmamoğlu Kuran’ı kerim alanlar, İmamoğlu hat yazı alanlar, İmamoğlu obje alanlar, İmamoğlu gümüş alanlar, İmamoğlu turalı gümüş alanlar, İmamoğlu karaf alanlar, vazo alanlar, İmamoğlu jardinyer alanlar, İmamoğlu resim alanlar, İmamoğlu modern resim alanlar, İmamoğlu aplik alanlar, İmamoğlu bahü alanlar, İmamoğlu bavul alanlar, İmamoğlu çanak alanlar, İmamoğlu çömlek alanlar, İmamoğlu bakır alanlar, baston alanlar, İmamoğlu biskiü alanlar, İmamoğlu billur alanlar, İmamoğlu cam alanlar, İmamoğlu kristal alanlar, İmamoğlu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, İmamoğlu bandırma halısı alanlar, İmamoğlu ceviz yemek odası alanlar, İmamoğlu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, İmamoğlu ceviz sandalye alanlar, İmamoğlu cümbüş alanlar, İmamoğlu constantin oble alanlar, İmamoğlu cam obje alanlar, İmamoğlu beykoz alanlar.

İmamoğlu bohem alanlar, İmamoğlu çeşmi bülbül alanlar, İmamoğlu çeşme taşı alanlar, İmamoğlu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, İmamoğlu arnevu alanlar, art deko alanlar, İmamoğlu deko alanlar, İmamoğlu ayna alanlar, İmamoğlu asma avize alanlar, İmamoğlu aznavur gümüş alanlar, İmamoğlu aznavur alanlar, İmamoğlu bafon alanlar, İmamoğlu ayvazozki alanlar, İmamoğlu dolap alanlar, İmamoğlu divit alanlar, İmamoğlu biblo alanlar, İmamoğlu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, İmamoğlu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, İmamoğlu dekopaj işi alanlar, İmamoğlu dual alanlar, İmamoğlu dual pikap alanlar.

İmamoğlu dümen alanlar, İmamoğlu gemici dümeni alanlar, İmamoğlu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, İmamoğlu derbent halı alanlar, İmamoğlu eviye alanlar, İmamoğlu ev halısı alanlar, İmamoğlu elbiselik alanlar, İmamoğlu elbise alanlar, İmamoğlu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, İmamoğlu el işi alanlar, İmamoğlu el işi halı alanlar, İmamoğlu el işi alanlar, İmamoğlu el işi kilim alanlar, İmamoğlu çan alanlar, İmamoğlu kilise çanı alanlar, İmamoğlu gemici çanı alanlar, İmamoğlu çarık alanlar, İmamoğlu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, İmamoğlu ferforje alanlar, İmamoğlu fistan alanlar, İmamoğlu Osmanlı fistan alanlar, İmamoğlu portmanto alanlar, İmamoğlu eski saat alanlar, İmamoğlu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, İmamoğlu bronz heykel alanlar, İmamoğlu bronz sütün alanlar, İmamoğlu bronz avize alanlar, İmamoğlu bronz vazo alanlar, İmamoğlu bronz kutu alanlar, İmamoğlu bronz el işi alanlar.

İmamoğlu halı alanlar, İmamoğlu lamba alanlar, resim alanlar, İmamoğlu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, İmamoğlu insan biblosu alanlar, İmamoğlu oryantel biblo alanlar, İmamoğlu kuş biblosu alanlar, İmamoğlu havlu alanlar, İmamoğlu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, İmamoğlu turkısh antika alanlar, İmamoğlu Osmanlı eşyalar alanlar, İmamoğlu eski gelinlik alanlar, İmamoğlu İstanbul resimleri alanlar, İmamoğlu altın varak sehpa alanlar, İmamoğlu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, İmamoğlu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, İmamoğlu bronz fener alanlar, İmamoğlu bünyen alanlar, İmamoğlu develi halı alanlar, İmamoğlu dürbün alanlar, İmamoğlu teleskop alanlar, İmamoğlu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, İmamoğlu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, İmamoğlu flama alanlar, İmamoğlu alem alanlar, İmamoğlu arabesk alanlar.

İmamoğlu pul alanlar, İmamoğlu Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, İmamoğlu eski fincan alanlar, İmamoğlu cam altı alanlar, İmamoğlu şamdan alanlar, İmamoğlu oryantel heykel alanlar, İmamoğlu gümüşlük alanlar, İmamoğlu hat yazı alanlar, İmamoğlu teship alanlar, hokka alanlar, İmamoğlu tophane alanlar, İmamoğlu goblen alanlar, İmamoğlu çin eski eşyalar alanlar, İmamoğlu Çanakkale alanlar, İmamoğlu Çanakkale vazo alanlar, İmamoğlu fil dişi heykel alanlar, İmamoğlu fil dişi baston alanlar, İmamoğlu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, İmamoğlu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, İmamoğlu duvar saati alanlar, İmamoğlu bez alanlar, buda heykel alanlar, İmamoğlu hamedan halı alanlar, İmamoğlu kılıç alanlar, İmamoğlu antika kılıç alanlar.

İmamoğlu antika araba alanlar, İmamoğlu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, İmamoğlu antika eşyalar alanlar, İmamoğlu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, İmamoğlu antika foto alanlar, İmamoğlu kehribar alanlar, İmamoğlu kehribar tesbih alanlar, İmamoğlu Kütahya alanlar, kınık alanlar, İmamoğlu seramik eşya alanlar, İmamoğlu kilit alanlar, İmamoğlu anahtar alanlar, İmamoğlu antika anahtar alanlar, İmamoğlu antika kilit alanlar, İmamoğlu josefin alanlar, kaşpo alanlar, İmamoğlu antika silah alanlar, İmamoğlu antika rahle alanlar, rahle alanlar, İmamoğlu lambader alanlar, İmamoğlu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, İmamoğlu komidin alanlar, İmamoğlu kara kalem resim alanlar, İmamoğlu blue black alanlar, İmamoğlu mask alanlar, eski mask alanlar, İmamoğlu aşurelik alanlar.

İmamoğlu saleplik alanlar, bozalık alanlar, İmamoğlu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, İmamoğlu gramofon alanlar, İmamoğlu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, İmamoğlu güdüm alanlar, İmamoğlu tekke işi alanlar, İmamoğlu İznik alanlar, İmamoğlu pusula alanlar, İmamoğlu gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, İmamoğlu periyor saat alanlar, İmamoğlu mangal alanlar, İmamoğlu eski mangal alanlar, İmamoğlu Şam işi alanlar, İmamoğlu Süleymaniye işi alanlar, İmamoğlu takunya alanlar, İmamoğlu gümüş takunya alanlar, İmamoğlu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, İmamoğlu seccade alanlar, İmamoğlu eski seccade alanlar, İmamoğlu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, İmamoğlu tablo alanlar.

İmamoğlu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, İmamoğlu abajur alanlar, İmamoğlu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, İmamoğlu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, İmamoğlu madalya alanlar, İmamoğlu eşya alanlar, İmamoğlu ferman alanlar, İmamoğlu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, İmamoğlu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, İmamoğlu bahça alanlar, İmamoğlu Osmanlı bohça alanlar, İmamoğlu bindallı alanlar, kaftan alanlar, İmamoğlu ampir alanlar, İmamoğlu chrıstofle alanlar, İmamoğlu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, İmamoğlu şamdan alanlar, İmamoğlu çanta alanlar, İmamoğlu van işi savat alanlar, İmamoğlu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, İmamoğlu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

İmamoğlu hokka alanlar, İmamoğlu fransız mine alanlar, İmamoğlu teşhir vitrini alanlar, İmamoğlu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, İmamoğlu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, İmamoğlu kandil alanlar, İmamoğlu ebru alanlar, İmamoğlu mustafa düzgünman alanlar, İmamoğlu zigon alanlar, İmamoğlu zemzemlik alanlar, İmamoğlu mücevher kutusu alanlar, İmamoğlu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, İmamoğlu sürahi alanlar, İmamoğlu Osmanlı sürahi alanlar, İmamoğlu antik mercan alanlar, İmamoğlu makta alanlar, teslim taşı alanlar, İmamoğlu antik sedef alanlar, İmamoğlu minyatür alanlar, İmamoğlu kabe örtüsü alanlar, İmamoğlu gülebdan alanlar, İmamoğlu mineli dürbün alanlar, İmamoğlu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, İmamoğlu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, İmamoğlu lali gue alanlar, İmamoğlu gece sürahisi alanlar, İmamoğlu meissen alanlar, İmamoğlu satsuma alanlar, İmamoğlu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

İmamoğlu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, İmamoğlu constantine alanlar, İmamoğlu anonim alanlar, İmamoğlu leyla gamsız alanlar, İmamoğlu ibrahim safi alanlar, İmamoğlu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, İmamoğlu herend alanlar, İmamoğlu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, İmamoğlu osmanlıca alanlar, İmamoğlu kitap alanlar, İmamoğlu kalle alanlar, ali kartal alanlar, İmamoğlu haydar besim aydar alanlar, İmamoğlu orhan peker alanlar, İmamoğlu sıtkı olçar alanlar, İmamoğlu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, İmamoğlu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, İmamoğlu rus gümüşü alanlar, İmamoğlu minyatür alanlar, İmamoğlu viyana heykel alanlar, İmamoğlu oryantal heykel alanlar, İmamoğlu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, İmamoğlu merasim kılıcı alanlar.

İmamoğlu ahşap hilye alanlar, İmamoğlu hereke halı alanlar, kuka alanlar, İmamoğlu tesbih alanlar, İmamoğlu seyahat saati alanlar, İmamoğlu gravür alanlar, İmamoğlu degü alanlar, radio antika alanlar, İmamoğlu opalin alanlar, İmamoğlu radyo alanlar, İmamoğlu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, İmamoğlu laledan alanlar, İmamoğlu karaf alanlar, İmamoğlu çerezlik alanlar, İmamoğlu sahleplik alanlar, İmamoğlu tutya alanlar, İmamoğlu likör takımı alanlar, İmamoğlu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, İmamoğlu zarf alanlar, İmamoğlu nargile alanlar, İmamoğlu gülabdan alanlar, İmamoğlu ferman alanlar, İmamoğlu berat alanlar.

İmamoğlu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, İmamoğlu şifa tası alanlar, İmamoğlu hokka takımı alanlar, İmamoğlu mangal alanlar, İmamoğlu barutluk alanlar, İmamoğlu tombak alanlar, İmamoğlu saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, İmamoğlu ağızlık alanlar, kemer alanlar, İmamoğlu hançer alanlar, İmamoğlu kılıç alanlar, İmamoğlu mühürler alanlar, İmamoğlu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, İmamoğlu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, İmamoğlu seccade alanlar, İmamoğlu sırmalı örtüler alanlar, İmamoğlu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.