Çukurova antikacılar, Çukurova antika alanlar, Çukurova antika eşya alanlar, Çukurova antika eşyalar, Çukurova eski alım satım, Çukurova antika koleksiyoncuları, Çukurova antika eşya alıcıları, Çukurova antika şirketleri, Çukurova antika firması, Çukurova antika şirketi, Çukurova antika firmaları, Çukurova antika eşya şirketleri, Çukurova antika eşya firması, Çukurova antika eşya şirketi, Çukurova antika eşya firmaları, Çukurova müzayede şirketi, Çukurova eski alanlar, Çukurova eski eşya alanlar, Çukurova antika alan yerler, Çukurova antika eşya alan yerler, Çukurova eski alan yerler, Çukurova eski eşya alan yerler, Çukurova antika pazarı, Çukurova antika alım satım, Çukurova antika alıcıları, Çukurova antika satıcıları, Çukurova antika eşya satıcıları, Çukurova eski eşya alıcıları, Çukurova eski eşya satıcıları, Çukurova antika fiyatları, Çukurova antika eşya fiyatları, Çukurova eski fiyatları, Çukurova eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adana Çukurova Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çukurova antika eşya alanlar ve Çukurova antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çukurova antika eşya şirketimiz, Çukurova antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çukurova Antika Alanlar

Çukurova antika alanlar ve Çukurova antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çukurova antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çukurova antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çukurova Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çukurova antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çukurova

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çukurova antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çukurova antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çukurova Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çukurova antika eşya alanlar ve Çukurova antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çukurova antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çukurova antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çukurova Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çukurova antika eşya alanların tercih ettiği, Çukurova bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çukurova antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çukurova antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çukurova antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çukurova Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çukurova eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çukurova eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çukurova eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çukurova eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çukurova eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çukurova Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çukurova bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çukurova antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çukurova bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çukurova antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çukurova antikacılar, Çukurova antika eşyalar, Çukurova eski eşyalar, Çukurova antika şirketleri, Çukurova antika firması, Çukurova müzayede şirketi,Çukurova el yazması alanlar, Çukurova Kuran’ı kerim alanlar, Çukurova hat yazı alanlar, Çukurova obje alanlar, Çukurova gümüş alanlar, Çukurova turalı gümüş alanlar, Çukurova karaf alanlar, vazo alanlar, Çukurova jardinyer alanlar, Çukurova resim alanlar, Çukurova modern resim alanlar, Çukurova aplik alanlar, Çukurova bahü alanlar, Çukurova bavul alanlar, Çukurova çanak alanlar, Çukurova çömlek alanlar, Çukurova bakır alanlar, baston alanlar, Çukurova biskiü alanlar, Çukurova billur alanlar, Çukurova cam alanlar, Çukurova kristal alanlar, Çukurova bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çukurova bandırma halısı alanlar, Çukurova ceviz yemek odası alanlar, Çukurova ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çukurova ceviz sandalye alanlar, Çukurova cümbüş alanlar, Çukurova constantin oble alanlar, Çukurova cam obje alanlar, Çukurova beykoz alanlar.

Çukurova bohem alanlar, Çukurova çeşmi bülbül alanlar, Çukurova çeşme taşı alanlar, Çukurova çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çukurova arnevu alanlar, art deko alanlar, Çukurova deko alanlar, Çukurova ayna alanlar, Çukurova asma avize alanlar, Çukurova aznavur gümüş alanlar, Çukurova aznavur alanlar, Çukurova bafon alanlar, Çukurova ayvazozki alanlar, Çukurova dolap alanlar, Çukurova divit alanlar, Çukurova biblo alanlar, Çukurova dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çukurova daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çukurova dekopaj işi alanlar, Çukurova dual alanlar, Çukurova dual pikap alanlar.

Çukurova dümen alanlar, Çukurova gemici dümeni alanlar, Çukurova gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çukurova derbent halı alanlar, Çukurova eviye alanlar, Çukurova ev halısı alanlar, Çukurova elbiselik alanlar, Çukurova elbise alanlar, Çukurova paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çukurova el işi alanlar, Çukurova el işi halı alanlar, Çukurova el işi alanlar, Çukurova el işi kilim alanlar, Çukurova çan alanlar, Çukurova kilise çanı alanlar, Çukurova gemici çanı alanlar, Çukurova çarık alanlar, Çukurova Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çukurova ferforje alanlar, Çukurova fistan alanlar, Çukurova Osmanlı fistan alanlar, Çukurova portmanto alanlar, Çukurova eski saat alanlar, Çukurova frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çukurova bronz heykel alanlar, Çukurova bronz sütün alanlar, Çukurova bronz avize alanlar, Çukurova bronz vazo alanlar, Çukurova bronz kutu alanlar, Çukurova bronz el işi alanlar.

Çukurova halı alanlar, Çukurova lamba alanlar, resim alanlar, Çukurova parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çukurova insan biblosu alanlar, Çukurova oryantel biblo alanlar, Çukurova kuş biblosu alanlar, Çukurova havlu alanlar, Çukurova mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çukurova turkısh antika alanlar, Çukurova Osmanlı eşyalar alanlar, Çukurova eski gelinlik alanlar, Çukurova İstanbul resimleri alanlar, Çukurova altın varak sehpa alanlar, Çukurova altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çukurova afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çukurova bronz fener alanlar, Çukurova bünyen alanlar, Çukurova develi halı alanlar, Çukurova dürbün alanlar, Çukurova teleskop alanlar, Çukurova sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çukurova çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çukurova flama alanlar, Çukurova alem alanlar, Çukurova arabesk alanlar.

Çukurova pul alanlar, Çukurova Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Çukurova eski fincan alanlar, Çukurova cam altı alanlar, Çukurova şamdan alanlar, Çukurova oryantel heykel alanlar, Çukurova gümüşlük alanlar, Çukurova hat yazı alanlar, Çukurova teship alanlar, hokka alanlar, Çukurova tophane alanlar, Çukurova goblen alanlar, Çukurova çin eski eşyalar alanlar, Çukurova Çanakkale alanlar, Çukurova Çanakkale vazo alanlar, Çukurova fil dişi heykel alanlar, Çukurova fil dişi baston alanlar, Çukurova fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çukurova fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çukurova duvar saati alanlar, Çukurova bez alanlar, buda heykel alanlar, Çukurova hamedan halı alanlar, Çukurova kılıç alanlar, Çukurova antika kılıç alanlar.

Çukurova antika araba alanlar, Çukurova antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çukurova antika eşyalar alanlar, Çukurova kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çukurova antika foto alanlar, Çukurova kehribar alanlar, Çukurova kehribar tesbih alanlar, Çukurova Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çukurova seramik eşya alanlar, Çukurova kilit alanlar, Çukurova anahtar alanlar, Çukurova antika anahtar alanlar, Çukurova antika kilit alanlar, Çukurova josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çukurova antika silah alanlar, Çukurova antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çukurova lambader alanlar, Çukurova minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çukurova komidin alanlar, Çukurova kara kalem resim alanlar, Çukurova blue black alanlar, Çukurova mask alanlar, eski mask alanlar, Çukurova aşurelik alanlar.

Çukurova saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çukurova antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çukurova gramofon alanlar, Çukurova mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çukurova güdüm alanlar, Çukurova tekke işi alanlar, Çukurova İznik alanlar, Çukurova pusula alanlar, Çukurova gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Çukurova periyor saat alanlar, Çukurova mangal alanlar, Çukurova eski mangal alanlar, Çukurova Şam işi alanlar, Çukurova Süleymaniye işi alanlar, Çukurova takunya alanlar, Çukurova gümüş takunya alanlar, Çukurova Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çukurova seccade alanlar, Çukurova eski seccade alanlar, Çukurova Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çukurova tablo alanlar.

Çukurova antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çukurova abajur alanlar, Çukurova sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çukurova antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çukurova madalya alanlar, Çukurova eşya alanlar, Çukurova ferman alanlar, Çukurova berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çukurova jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çukurova bahça alanlar, Çukurova Osmanlı bohça alanlar, Çukurova bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çukurova ampir alanlar, Çukurova chrıstofle alanlar, Çukurova ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çukurova şamdan alanlar, Çukurova çanta alanlar, Çukurova van işi savat alanlar, Çukurova tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çukurova Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çukurova hokka alanlar, Çukurova fransız mine alanlar, Çukurova teşhir vitrini alanlar, Çukurova buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çukurova keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çukurova kandil alanlar, Çukurova ebru alanlar, Çukurova mustafa düzgünman alanlar, Çukurova zigon alanlar, Çukurova zemzemlik alanlar, Çukurova mücevher kutusu alanlar, Çukurova dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çukurova sürahi alanlar, Çukurova Osmanlı sürahi alanlar, Çukurova antik mercan alanlar, Çukurova makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çukurova antik sedef alanlar, Çukurova minyatür alanlar, Çukurova kabe örtüsü alanlar, Çukurova gülebdan alanlar, Çukurova mineli dürbün alanlar, Çukurova sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çukurova şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çukurova lali gue alanlar, Çukurova gece sürahisi alanlar, Çukurova meissen alanlar, Çukurova satsuma alanlar, Çukurova hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çukurova macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çukurova constantine alanlar, Çukurova anonim alanlar, Çukurova leyla gamsız alanlar, Çukurova ibrahim safi alanlar, Çukurova bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çukurova herend alanlar, Çukurova nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çukurova osmanlıca alanlar, Çukurova kitap alanlar, Çukurova kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çukurova haydar besim aydar alanlar, Çukurova orhan peker alanlar, Çukurova sıtkı olçar alanlar, Çukurova Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çukurova edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çukurova rus gümüşü alanlar, Çukurova minyatür alanlar, Çukurova viyana heykel alanlar, Çukurova oryantal heykel alanlar, Çukurova f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çukurova merasim kılıcı alanlar.

Çukurova ahşap hilye alanlar, Çukurova hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çukurova tesbih alanlar, Çukurova seyahat saati alanlar, Çukurova gravür alanlar, Çukurova degü alanlar, radio antika alanlar, Çukurova opalin alanlar, Çukurova radyo alanlar, Çukurova kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çukurova laledan alanlar, Çukurova karaf alanlar, Çukurova çerezlik alanlar, Çukurova sahleplik alanlar, Çukurova tutya alanlar, Çukurova likör takımı alanlar, Çukurova mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çukurova zarf alanlar, Çukurova nargile alanlar, Çukurova gülabdan alanlar, Çukurova ferman alanlar, Çukurova berat alanlar.

Çukurova hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çukurova şifa tası alanlar, Çukurova hokka takımı alanlar, Çukurova mangal alanlar, Çukurova barutluk alanlar, Çukurova tombak alanlar, Çukurova saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Çukurova ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çukurova hançer alanlar, Çukurova kılıç alanlar, Çukurova mühürler alanlar, Çukurova mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çukurova Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çukurova seccade alanlar, Çukurova sırmalı örtüler alanlar, Çukurova antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.