Ceyhan antikacılar, Ceyhan antika alanlar, Ceyhan antika eşya alanlar, Ceyhan antika eşyalar, Ceyhan eski alım satım, Ceyhan antika koleksiyoncuları, Ceyhan antika eşya alıcıları, Ceyhan antika şirketleri, Ceyhan antika firması, Ceyhan antika şirketi, Ceyhan antika firmaları, Ceyhan antika eşya şirketleri, Ceyhan antika eşya firması, Ceyhan antika eşya şirketi, Ceyhan antika eşya firmaları, Ceyhan müzayede şirketi, Ceyhan eski alanlar, Ceyhan eski eşya alanlar, Ceyhan antika alan yerler, Ceyhan antika eşya alan yerler, Ceyhan eski alan yerler, Ceyhan eski eşya alan yerler, Ceyhan antika pazarı, Ceyhan antika alım satım, Ceyhan antika alıcıları, Ceyhan antika satıcıları, Ceyhan antika eşya satıcıları, Ceyhan eski eşya alıcıları, Ceyhan eski eşya satıcıları, Ceyhan antika fiyatları, Ceyhan antika eşya fiyatları, Ceyhan eski fiyatları, Ceyhan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adana Ceyhan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Ceyhan antika eşya alanlar ve Ceyhan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Ceyhan antika eşya şirketimiz, Ceyhan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Ceyhan Antika Alanlar

Ceyhan antika alanlar ve Ceyhan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Ceyhan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Ceyhan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Ceyhan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Ceyhan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Ceyhan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Ceyhan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Ceyhan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Ceyhan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Ceyhan antika eşya alanlar ve Ceyhan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Ceyhan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Ceyhan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Ceyhan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Ceyhan antika eşya alanların tercih ettiği, Ceyhan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Ceyhan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Ceyhan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Ceyhan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Ceyhan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Ceyhan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Ceyhan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Ceyhan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Ceyhan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Ceyhan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Ceyhan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Ceyhan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Ceyhan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Ceyhan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Ceyhan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Ceyhan antikacılar, Ceyhan antika eşyalar, Ceyhan eski eşyalar, Ceyhan antika şirketleri, Ceyhan antika firması, Ceyhan müzayede şirketi,Ceyhan el yazması alanlar, Ceyhan Kuran’ı kerim alanlar, Ceyhan hat yazı alanlar, Ceyhan obje alanlar, Ceyhan gümüş alanlar, Ceyhan turalı gümüş alanlar, Ceyhan karaf alanlar, vazo alanlar, Ceyhan jardinyer alanlar, Ceyhan resim alanlar, Ceyhan modern resim alanlar, Ceyhan aplik alanlar, Ceyhan bahü alanlar, Ceyhan bavul alanlar, Ceyhan çanak alanlar, Ceyhan çömlek alanlar, Ceyhan bakır alanlar, baston alanlar, Ceyhan biskiü alanlar, Ceyhan billur alanlar, Ceyhan cam alanlar, Ceyhan kristal alanlar, Ceyhan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Ceyhan bandırma halısı alanlar, Ceyhan ceviz yemek odası alanlar, Ceyhan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Ceyhan ceviz sandalye alanlar, Ceyhan cümbüş alanlar, Ceyhan constantin oble alanlar, Ceyhan cam obje alanlar, Ceyhan beykoz alanlar.

Ceyhan bohem alanlar, Ceyhan çeşmi bülbül alanlar, Ceyhan çeşme taşı alanlar, Ceyhan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Ceyhan arnevu alanlar, art deko alanlar, Ceyhan deko alanlar, Ceyhan ayna alanlar, Ceyhan asma avize alanlar, Ceyhan aznavur gümüş alanlar, Ceyhan aznavur alanlar, Ceyhan bafon alanlar, Ceyhan ayvazozki alanlar, Ceyhan dolap alanlar, Ceyhan divit alanlar, Ceyhan biblo alanlar, Ceyhan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Ceyhan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Ceyhan dekopaj işi alanlar, Ceyhan dual alanlar, Ceyhan dual pikap alanlar.

Ceyhan dümen alanlar, Ceyhan gemici dümeni alanlar, Ceyhan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Ceyhan derbent halı alanlar, Ceyhan eviye alanlar, Ceyhan ev halısı alanlar, Ceyhan elbiselik alanlar, Ceyhan elbise alanlar, Ceyhan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Ceyhan el işi alanlar, Ceyhan el işi halı alanlar, Ceyhan el işi alanlar, Ceyhan el işi kilim alanlar, Ceyhan çan alanlar, Ceyhan kilise çanı alanlar, Ceyhan gemici çanı alanlar, Ceyhan çarık alanlar, Ceyhan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Ceyhan ferforje alanlar, Ceyhan fistan alanlar, Ceyhan Osmanlı fistan alanlar, Ceyhan portmanto alanlar, Ceyhan eski saat alanlar, Ceyhan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Ceyhan bronz heykel alanlar, Ceyhan bronz sütün alanlar, Ceyhan bronz avize alanlar, Ceyhan bronz vazo alanlar, Ceyhan bronz kutu alanlar, Ceyhan bronz el işi alanlar.

Ceyhan halı alanlar, Ceyhan lamba alanlar, resim alanlar, Ceyhan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Ceyhan insan biblosu alanlar, Ceyhan oryantel biblo alanlar, Ceyhan kuş biblosu alanlar, Ceyhan havlu alanlar, Ceyhan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Ceyhan turkısh antika alanlar, Ceyhan Osmanlı eşyalar alanlar, Ceyhan eski gelinlik alanlar, Ceyhan İstanbul resimleri alanlar, Ceyhan altın varak sehpa alanlar, Ceyhan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Ceyhan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Ceyhan bronz fener alanlar, Ceyhan bünyen alanlar, Ceyhan develi halı alanlar, Ceyhan dürbün alanlar, Ceyhan teleskop alanlar, Ceyhan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Ceyhan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Ceyhan flama alanlar, Ceyhan alem alanlar, Ceyhan arabesk alanlar.

Ceyhan pul alanlar, Ceyhan Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Ceyhan eski fincan alanlar, Ceyhan cam altı alanlar, Ceyhan şamdan alanlar, Ceyhan oryantel heykel alanlar, Ceyhan gümüşlük alanlar, Ceyhan hat yazı alanlar, Ceyhan teship alanlar, hokka alanlar, Ceyhan tophane alanlar, Ceyhan goblen alanlar, Ceyhan çin eski eşyalar alanlar, Ceyhan Çanakkale alanlar, Ceyhan Çanakkale vazo alanlar, Ceyhan fil dişi heykel alanlar, Ceyhan fil dişi baston alanlar, Ceyhan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Ceyhan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Ceyhan duvar saati alanlar, Ceyhan bez alanlar, buda heykel alanlar, Ceyhan hamedan halı alanlar, Ceyhan kılıç alanlar, Ceyhan antika kılıç alanlar.

Ceyhan antika araba alanlar, Ceyhan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Ceyhan antika eşyalar alanlar, Ceyhan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Ceyhan antika foto alanlar, Ceyhan kehribar alanlar, Ceyhan kehribar tesbih alanlar, Ceyhan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Ceyhan seramik eşya alanlar, Ceyhan kilit alanlar, Ceyhan anahtar alanlar, Ceyhan antika anahtar alanlar, Ceyhan antika kilit alanlar, Ceyhan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Ceyhan antika silah alanlar, Ceyhan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Ceyhan lambader alanlar, Ceyhan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Ceyhan komidin alanlar, Ceyhan kara kalem resim alanlar, Ceyhan blue black alanlar, Ceyhan mask alanlar, eski mask alanlar, Ceyhan aşurelik alanlar.

Ceyhan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Ceyhan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Ceyhan gramofon alanlar, Ceyhan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Ceyhan güdüm alanlar, Ceyhan tekke işi alanlar, Ceyhan İznik alanlar, Ceyhan pusula alanlar, Ceyhan gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Ceyhan periyor saat alanlar, Ceyhan mangal alanlar, Ceyhan eski mangal alanlar, Ceyhan Şam işi alanlar, Ceyhan Süleymaniye işi alanlar, Ceyhan takunya alanlar, Ceyhan gümüş takunya alanlar, Ceyhan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Ceyhan seccade alanlar, Ceyhan eski seccade alanlar, Ceyhan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Ceyhan tablo alanlar.

Ceyhan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Ceyhan abajur alanlar, Ceyhan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Ceyhan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Ceyhan madalya alanlar, Ceyhan eşya alanlar, Ceyhan ferman alanlar, Ceyhan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Ceyhan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Ceyhan bahça alanlar, Ceyhan Osmanlı bohça alanlar, Ceyhan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Ceyhan ampir alanlar, Ceyhan chrıstofle alanlar, Ceyhan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Ceyhan şamdan alanlar, Ceyhan çanta alanlar, Ceyhan van işi savat alanlar, Ceyhan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Ceyhan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Ceyhan hokka alanlar, Ceyhan fransız mine alanlar, Ceyhan teşhir vitrini alanlar, Ceyhan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Ceyhan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Ceyhan kandil alanlar, Ceyhan ebru alanlar, Ceyhan mustafa düzgünman alanlar, Ceyhan zigon alanlar, Ceyhan zemzemlik alanlar, Ceyhan mücevher kutusu alanlar, Ceyhan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Ceyhan sürahi alanlar, Ceyhan Osmanlı sürahi alanlar, Ceyhan antik mercan alanlar, Ceyhan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Ceyhan antik sedef alanlar, Ceyhan minyatür alanlar, Ceyhan kabe örtüsü alanlar, Ceyhan gülebdan alanlar, Ceyhan mineli dürbün alanlar, Ceyhan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Ceyhan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Ceyhan lali gue alanlar, Ceyhan gece sürahisi alanlar, Ceyhan meissen alanlar, Ceyhan satsuma alanlar, Ceyhan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Ceyhan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Ceyhan constantine alanlar, Ceyhan anonim alanlar, Ceyhan leyla gamsız alanlar, Ceyhan ibrahim safi alanlar, Ceyhan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Ceyhan herend alanlar, Ceyhan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Ceyhan osmanlıca alanlar, Ceyhan kitap alanlar, Ceyhan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Ceyhan haydar besim aydar alanlar, Ceyhan orhan peker alanlar, Ceyhan sıtkı olçar alanlar, Ceyhan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Ceyhan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Ceyhan rus gümüşü alanlar, Ceyhan minyatür alanlar, Ceyhan viyana heykel alanlar, Ceyhan oryantal heykel alanlar, Ceyhan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Ceyhan merasim kılıcı alanlar.

Ceyhan ahşap hilye alanlar, Ceyhan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Ceyhan tesbih alanlar, Ceyhan seyahat saati alanlar, Ceyhan gravür alanlar, Ceyhan degü alanlar, radio antika alanlar, Ceyhan opalin alanlar, Ceyhan radyo alanlar, Ceyhan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Ceyhan laledan alanlar, Ceyhan karaf alanlar, Ceyhan çerezlik alanlar, Ceyhan sahleplik alanlar, Ceyhan tutya alanlar, Ceyhan likör takımı alanlar, Ceyhan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Ceyhan zarf alanlar, Ceyhan nargile alanlar, Ceyhan gülabdan alanlar, Ceyhan ferman alanlar, Ceyhan berat alanlar.

Ceyhan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Ceyhan şifa tası alanlar, Ceyhan hokka takımı alanlar, Ceyhan mangal alanlar, Ceyhan barutluk alanlar, Ceyhan tombak alanlar, Ceyhan saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Ceyhan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Ceyhan hançer alanlar, Ceyhan kılıç alanlar, Ceyhan mühürler alanlar, Ceyhan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Ceyhan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Ceyhan seccade alanlar, Ceyhan sırmalı örtüler alanlar, Ceyhan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.