Aladağ antikacılar, Aladağ antika alanlar, Aladağ antika eşya alanlar, Aladağ antika eşyalar, Aladağ eski alım satım, Aladağ antika koleksiyoncuları, Aladağ antika eşya alıcıları, Aladağ antika şirketleri, Aladağ antika firması, Aladağ antika şirketi, Aladağ antika firmaları, Aladağ antika eşya şirketleri, Aladağ antika eşya firması, Aladağ antika eşya şirketi, Aladağ antika eşya firmaları, Aladağ müzayede şirketi, Aladağ eski alanlar, Aladağ eski eşya alanlar, Aladağ antika alan yerler, Aladağ antika eşya alan yerler, Aladağ eski alan yerler, Aladağ eski eşya alan yerler, Aladağ antika pazarı, Aladağ antika alım satım, Aladağ antika alıcıları, Aladağ antika satıcıları, Aladağ antika eşya satıcıları, Aladağ eski eşya alıcıları, Aladağ eski eşya satıcıları, Aladağ antika fiyatları, Aladağ antika eşya fiyatları, Aladağ eski fiyatları, Aladağ eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adana Aladağ Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Aladağ antika eşya alanlar ve Aladağ antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Aladağ antika eşya şirketimiz, Aladağ antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Aladağ Antika Alanlar

Aladağ antika alanlar ve Aladağ antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Aladağ antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Aladağ antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Aladağ Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Aladağ antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Aladağ

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Aladağ antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Aladağ antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Aladağ Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Aladağ antika eşya alanlar ve Aladağ antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Aladağ antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Aladağ antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Aladağ Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Aladağ antika eşya alanların tercih ettiği, Aladağ bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Aladağ antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Aladağ antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Aladağ antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Aladağ Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Aladağ eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Aladağ eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Aladağ eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Aladağ eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Aladağ eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Aladağ Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Aladağ bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Aladağ antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Aladağ bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Aladağ antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Aladağ antikacılar, Aladağ antika eşyalar, Aladağ eski eşyalar, Aladağ antika şirketleri, Aladağ antika firması, Aladağ müzayede şirketi,Aladağ el yazması alanlar, Aladağ Kuran’ı kerim alanlar, Aladağ hat yazı alanlar, Aladağ obje alanlar, Aladağ gümüş alanlar, Aladağ turalı gümüş alanlar, Aladağ karaf alanlar, vazo alanlar, Aladağ jardinyer alanlar, Aladağ resim alanlar, Aladağ modern resim alanlar, Aladağ aplik alanlar, Aladağ bahü alanlar, Aladağ bavul alanlar, Aladağ çanak alanlar, Aladağ çömlek alanlar, Aladağ bakır alanlar, baston alanlar, Aladağ biskiü alanlar, Aladağ billur alanlar, Aladağ cam alanlar, Aladağ kristal alanlar, Aladağ bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Aladağ bandırma halısı alanlar, Aladağ ceviz yemek odası alanlar, Aladağ ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Aladağ ceviz sandalye alanlar, Aladağ cümbüş alanlar, Aladağ constantin oble alanlar, Aladağ cam obje alanlar, Aladağ beykoz alanlar.

Aladağ bohem alanlar, Aladağ çeşmi bülbül alanlar, Aladağ çeşme taşı alanlar, Aladağ çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Aladağ arnevu alanlar, art deko alanlar, Aladağ deko alanlar, Aladağ ayna alanlar, Aladağ asma avize alanlar, Aladağ aznavur gümüş alanlar, Aladağ aznavur alanlar, Aladağ bafon alanlar, Aladağ ayvazozki alanlar, Aladağ dolap alanlar, Aladağ divit alanlar, Aladağ biblo alanlar, Aladağ dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Aladağ daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Aladağ dekopaj işi alanlar, Aladağ dual alanlar, Aladağ dual pikap alanlar.

Aladağ dümen alanlar, Aladağ gemici dümeni alanlar, Aladağ gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Aladağ derbent halı alanlar, Aladağ eviye alanlar, Aladağ ev halısı alanlar, Aladağ elbiselik alanlar, Aladağ elbise alanlar, Aladağ paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Aladağ el işi alanlar, Aladağ el işi halı alanlar, Aladağ el işi alanlar, Aladağ el işi kilim alanlar, Aladağ çan alanlar, Aladağ kilise çanı alanlar, Aladağ gemici çanı alanlar, Aladağ çarık alanlar, Aladağ Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Aladağ ferforje alanlar, Aladağ fistan alanlar, Aladağ Osmanlı fistan alanlar, Aladağ portmanto alanlar, Aladağ eski saat alanlar, Aladağ frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Aladağ bronz heykel alanlar, Aladağ bronz sütün alanlar, Aladağ bronz avize alanlar, Aladağ bronz vazo alanlar, Aladağ bronz kutu alanlar, Aladağ bronz el işi alanlar.

Aladağ halı alanlar, Aladağ lamba alanlar, resim alanlar, Aladağ parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Aladağ insan biblosu alanlar, Aladağ oryantel biblo alanlar, Aladağ kuş biblosu alanlar, Aladağ havlu alanlar, Aladağ mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Aladağ turkısh antika alanlar, Aladağ Osmanlı eşyalar alanlar, Aladağ eski gelinlik alanlar, Aladağ İstanbul resimleri alanlar, Aladağ altın varak sehpa alanlar, Aladağ altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Aladağ afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Aladağ bronz fener alanlar, Aladağ bünyen alanlar, Aladağ develi halı alanlar, Aladağ dürbün alanlar, Aladağ teleskop alanlar, Aladağ sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Aladağ çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Aladağ flama alanlar, Aladağ alem alanlar, Aladağ arabesk alanlar.

Aladağ pul alanlar, Aladağ Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Aladağ eski fincan alanlar, Aladağ cam altı alanlar, Aladağ şamdan alanlar, Aladağ oryantel heykel alanlar, Aladağ gümüşlük alanlar, Aladağ hat yazı alanlar, Aladağ teship alanlar, hokka alanlar, Aladağ tophane alanlar, Aladağ goblen alanlar, Aladağ çin eski eşyalar alanlar, Aladağ Çanakkale alanlar, Aladağ Çanakkale vazo alanlar, Aladağ fil dişi heykel alanlar, Aladağ fil dişi baston alanlar, Aladağ fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Aladağ fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Aladağ duvar saati alanlar, Aladağ bez alanlar, buda heykel alanlar, Aladağ hamedan halı alanlar, Aladağ kılıç alanlar, Aladağ antika kılıç alanlar.

Aladağ antika araba alanlar, Aladağ antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Aladağ antika eşyalar alanlar, Aladağ kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Aladağ antika foto alanlar, Aladağ kehribar alanlar, Aladağ kehribar tesbih alanlar, Aladağ Kütahya alanlar, kınık alanlar, Aladağ seramik eşya alanlar, Aladağ kilit alanlar, Aladağ anahtar alanlar, Aladağ antika anahtar alanlar, Aladağ antika kilit alanlar, Aladağ josefin alanlar, kaşpo alanlar, Aladağ antika silah alanlar, Aladağ antika rahle alanlar, rahle alanlar, Aladağ lambader alanlar, Aladağ minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Aladağ komidin alanlar, Aladağ kara kalem resim alanlar, Aladağ blue black alanlar, Aladağ mask alanlar, eski mask alanlar, Aladağ aşurelik alanlar.

Aladağ saleplik alanlar, bozalık alanlar, Aladağ antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Aladağ gramofon alanlar, Aladağ mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Aladağ güdüm alanlar, Aladağ tekke işi alanlar, Aladağ İznik alanlar, Aladağ pusula alanlar, Aladağ gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Aladağ periyor saat alanlar, Aladağ mangal alanlar, Aladağ eski mangal alanlar, Aladağ Şam işi alanlar, Aladağ Süleymaniye işi alanlar, Aladağ takunya alanlar, Aladağ gümüş takunya alanlar, Aladağ Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Aladağ seccade alanlar, Aladağ eski seccade alanlar, Aladağ Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Aladağ tablo alanlar.

Aladağ antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Aladağ abajur alanlar, Aladağ sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Aladağ antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Aladağ madalya alanlar, Aladağ eşya alanlar, Aladağ ferman alanlar, Aladağ berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Aladağ jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Aladağ bahça alanlar, Aladağ Osmanlı bohça alanlar, Aladağ bindallı alanlar, kaftan alanlar, Aladağ ampir alanlar, Aladağ chrıstofle alanlar, Aladağ ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Aladağ şamdan alanlar, Aladağ çanta alanlar, Aladağ van işi savat alanlar, Aladağ tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Aladağ Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Aladağ hokka alanlar, Aladağ fransız mine alanlar, Aladağ teşhir vitrini alanlar, Aladağ buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Aladağ keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Aladağ kandil alanlar, Aladağ ebru alanlar, Aladağ mustafa düzgünman alanlar, Aladağ zigon alanlar, Aladağ zemzemlik alanlar, Aladağ mücevher kutusu alanlar, Aladağ dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Aladağ sürahi alanlar, Aladağ Osmanlı sürahi alanlar, Aladağ antik mercan alanlar, Aladağ makta alanlar, teslim taşı alanlar, Aladağ antik sedef alanlar, Aladağ minyatür alanlar, Aladağ kabe örtüsü alanlar, Aladağ gülebdan alanlar, Aladağ mineli dürbün alanlar, Aladağ sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Aladağ şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Aladağ lali gue alanlar, Aladağ gece sürahisi alanlar, Aladağ meissen alanlar, Aladağ satsuma alanlar, Aladağ hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Aladağ macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Aladağ constantine alanlar, Aladağ anonim alanlar, Aladağ leyla gamsız alanlar, Aladağ ibrahim safi alanlar, Aladağ bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Aladağ herend alanlar, Aladağ nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Aladağ osmanlıca alanlar, Aladağ kitap alanlar, Aladağ kalle alanlar, ali kartal alanlar, Aladağ haydar besim aydar alanlar, Aladağ orhan peker alanlar, Aladağ sıtkı olçar alanlar, Aladağ Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Aladağ edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Aladağ rus gümüşü alanlar, Aladağ minyatür alanlar, Aladağ viyana heykel alanlar, Aladağ oryantal heykel alanlar, Aladağ f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Aladağ merasim kılıcı alanlar.

Aladağ ahşap hilye alanlar, Aladağ hereke halı alanlar, kuka alanlar, Aladağ tesbih alanlar, Aladağ seyahat saati alanlar, Aladağ gravür alanlar, Aladağ degü alanlar, radio antika alanlar, Aladağ opalin alanlar, Aladağ radyo alanlar, Aladağ kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Aladağ laledan alanlar, Aladağ karaf alanlar, Aladağ çerezlik alanlar, Aladağ sahleplik alanlar, Aladağ tutya alanlar, Aladağ likör takımı alanlar, Aladağ mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Aladağ zarf alanlar, Aladağ nargile alanlar, Aladağ gülabdan alanlar, Aladağ ferman alanlar, Aladağ berat alanlar.

Aladağ hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Aladağ şifa tası alanlar, Aladağ hokka takımı alanlar, Aladağ mangal alanlar, Aladağ barutluk alanlar, Aladağ tombak alanlar, Aladağ saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Aladağ ağızlık alanlar, kemer alanlar, Aladağ hançer alanlar, Aladağ kılıç alanlar, Aladağ mühürler alanlar, Aladağ mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Aladağ Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Aladağ seccade alanlar, Aladağ sırmalı örtüler alanlar, Aladağ antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.