Adalar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Adalar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Adalar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Adalar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Adalar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Adalar ve antika satıcıları Adalar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Adalar Antikacı

İstanbul, Adalar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Adalar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adalar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Adalar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Adalar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Adalar Takvim Alan Antikacı, Adalar Mangal Alan Antikacı, Adalar Bindallı Alan Antikacı, Adalar Müzik Seti Alan Antikacı, Adalar Kama Alan Antikacı, Adalar Kazan Alan Antikacı, Adalar Kristal Alan Antikacı, Adalar Kuran Alan Antikacı, Adalar Kupa Alan Antikacı, Adalar Ğügüm Alan Antikacı, Adalar Arma Alan Antikacı, Adalar Fıçı Alan Antikacı, Adalar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Adalar Efemera Alan Antikacı, Adalar Hat Makası Alan Antikacı, Adalar Silke Alan Antikacı, Adalar Madalya Alan Antikacı.

Adalar Tarak Alan Antikacı, Adalar Harita Alan Antikacı, Adalar Kandil Alan Antikacı, Adalar Bez Alan Antikacı, Adalar Porselen Alan Antikacı, Adalar Müzik Aleti Alan Antikacı, Adalar Takı Kutusu Alan Antikacı, Adalar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Adalar Resim Alan Antikacı, Adalar İpek Halı Alan Antikacı, Adalar Silah Alan Antikacı, Adalar Kilim Alan Antikacı, Adalar Plak Alan Antikacı, Adalar Kasetçalar Alan Antikacı, Adalar Zarf Alan Antikacı.

Adalar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Adalar Yüzük Alan Antikacı, Adalar Portre Alan Antikacı, Adalar İran Halısı Alan Antikacı, Adalar Askeri Malzeme Alanalar, Adalar Baston Alan Antikacı, Adalar Bileklik Alan Antikacı, Adalar Sehpa Alan Antikacı, Adalar Kamçı Alan Antikacı, Adalar Hat Alan Antikacı, Adalar Oyma Alan Antikacı, Adalar Gümüşlük Alan Antikacı, Adalar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Adalar Kılıç Alan Antikacı, Adalar Takı Alan Antikacı, Adalar Cep Saati Alan Antikacı, Adalar Dvd Alan Antikacı, Adalar Komple Eşya Alan Antikacı, Adalar Telefon Alan Antikacı, Adalar Pipo Alan Antikacı, Adalar Üç Etek Alan Antikacı, Adalar Bilezik Alan Antikacı, Adalar Bardak Alan Antikacı.

Adalar Tablo Alan Antikacı, Adalar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Adalar Sefer Tası Alan Antikacı, Adalar Dokuma Alan Antikacı, Adalar Kalem Alan Antikacı, Adalar Sürahi Alan Antikacı, Adalar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Adalar Gümüş Alan Antikacı, Adalar Daktilo Alan Antikacı, Adalar Pul Alan Antikacı, Adalar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Adalar Bıçak Alan Antikacı, Adalar Kol Saati Alan Antikacı, Adalar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Adalar Rozet Alan Antikacı, Adalar Gelinlik Alan Antikacı, Adalar Çatal Alan Antikacı, Adalar Kıyafet Alan Antikacı, Adalar Duvar Saati Alan Antikacı, Adalar Fes Alan Antikacı, Adalar Küp Alan Antikacı, Adalar Saçma Alan Antikacı.

Adalar Hat Yazısı Alan Antikacı, Adalar Ağaç Alan Antikacı, Adalar Halı Alan Antikacı, Adalar Günlük Alan Antikacı, Adalar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Adalar Masa Alan Antikacı, Adalar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Adalar Kitap Alan Antikacı, Adalar Amfi Alan Antikacı, Adalar Albüm Alan Antikacı, Adalar Ahşap Alan Antikacı, Adalar Gondol Alan Antikacı, Adalar Çizgi Roman Alan Antikacı, Adalar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Adalar Pusula Alan Antikacı, Adalar Gerdanlık Alan Antikacı, Adalar Cezve Alan Antikacı, Adalar Şerbetlik Alan Antikacı.

Adalar Tuval Alan Antikacı, Adalar Okka Alan Antikacı, Adalar Fincan Alan Antikacı, Adalar Cd Alan Antikacı, Adalar Cam Alan Antikacı, Adalar Çan Alan Antikacı, Adalar Hoparlör Alan Antikacı, Adalar Çiçek Alan Antikacı, Adalar Retro Eşya Alan Antikacı, Adalar Vazo Alan Antikacı, Adalar Koltuk Alan Antikacı, Adalar Şapka Alan Antikacı, Adalar Bakır Eşya Alan Antikacı, Adalar Kilit Alan Antikacı, Adalar Biblo Alan Antikacı, Adalar Saat Alan Antikacı, Adalar Matara Alan Antikacı, Adalar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Adalar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Adalar Nişan Alan Antikacı, Adalar Seramik Alan Antikacı, Adalar Minyatür Alan Antikacı, Adalar Kase Alan Antikacı, Adalar Tas Alan Antikacı, Adalar Kavanoz Alan Antikacı, Adalar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Adalar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Adalar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Adalar Radyo Alan Antikacı, Adalar Çini Alan Antikacı, Adalar Mühür Alan Antikacı, Adalar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Adalar Çaydanlık Alan Antikacı, Adalar Halhal Alan Antikacı, Adalar Tılsım Alan Antikacı, Adalar Sepet Alan Antikacı, Adalar Sandelye Alan Antikacı, Adalar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Adalar Pikap Alan Antikacı, Adalar Roman Alan Antikacı, Adalar Tepsi Alan Antikacı, Adalar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Adalar Forma Alan Antikacı, Adalar Avize Alan Antikacı, Adalar Sahan Alan Antikacı, Adalar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Adalar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Adalar Bronz Heykel Alan Antikacı, Adalar Şamdan Alan Antikacı.

Adalar Kartpostal Alan Antikacı, Adalar Hereke Halısı Alan Antikacı, Adalar Sini Alan Antikacı, Adalar Tüfek Alan Antikacı, Adalar Köstekli Saat Alan Antikacı, Adalar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Adalar Taş Plak Alan Antikacı, Adalar Gravür Alan Antikacı, Adalar Kurşun Alan Antikacı, Adalar Gramafon Alan Antikacı, Adalar Cd Player Alan Antikacı, Adalar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Adalar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Adalar Kahve Takımı Alan Antikacı, Adalar Mobilya Alan Antikacı, Adalar Kapı Alan Antikacı, Adalar Kaşık Alan Antikacı, Adalar İbrik Alan Antikacı, Adalar Yağlı Boya Alan Antikacı, Adalar Tabanca Alan Antikacı, Adalar Ferman Alan Antikacı, Adalar Ebru Alan Antikacı, Adalar Tabak Alan Antikacı, Adalar Semaver Alan Antikacı, Adalar Kutu Alan Antikacı.

Adalar Kehribar Alan Antikacı, Adalar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Adalar Bronz Alan Antikacı, Adalar Şişe Alan Antikacı, Adalar Madalya Nişan Alan Antikacı, Adalar Anahtar Alan Antikacı, Adalar Makine Alan Antikacı, Adalar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Adalar Mekanik Alet Alan Antikacı, Adalar Kolye Alan Antikacı, Adalar Fotoğraf Alan Antikacı, Adalar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Adalar Tesbih Alan Antikacı, Adalar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Adalar Opalin Alan Antikacı, Adalar Taş Alan Antikacı, Adalar Metal Alan Antikacı, Adalar El Yazması Alan Antikacı, Adalar Terazi Alan Antikacı, Adalar Tokmak Alan Antikacı, Adalar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Adalar Dirhem Alan Antikacı, Adalar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.