Acıbadem Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Acıbadem Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Acıbadem, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Acıbadem olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Acıbadem İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Acıbadem ve antika satıcıları Acıbadem için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Acıbadem Antikacı

İstanbul, Acıbadem antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Acıbadem) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Acıbadem Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Acıbadem Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Acıbadem Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Acıbadem Takvim Alan Antikacı, Acıbadem Mangal Alan Antikacı, Acıbadem Bindallı Alan Antikacı, Acıbadem Müzik Seti Alan Antikacı, Acıbadem Kama Alan Antikacı, Acıbadem Kazan Alan Antikacı, Acıbadem Kristal Alan Antikacı, Acıbadem Kuran Alan Antikacı, Acıbadem Kupa Alan Antikacı, Acıbadem Ğügüm Alan Antikacı, Acıbadem Arma Alan Antikacı, Acıbadem Fıçı Alan Antikacı, Acıbadem El Yazması Kitap Alan Antikacı, Acıbadem Efemera Alan Antikacı, Acıbadem Hat Makası Alan Antikacı, Acıbadem Silke Alan Antikacı, Acıbadem Madalya Alan Antikacı.

Acıbadem Tarak Alan Antikacı, Acıbadem Harita Alan Antikacı, Acıbadem Kandil Alan Antikacı, Acıbadem Bez Alan Antikacı, Acıbadem Porselen Alan Antikacı, Acıbadem Müzik Aleti Alan Antikacı, Acıbadem Takı Kutusu Alan Antikacı, Acıbadem Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Acıbadem Resim Alan Antikacı, Acıbadem İpek Halı Alan Antikacı, Acıbadem Silah Alan Antikacı, Acıbadem Kilim Alan Antikacı, Acıbadem Plak Alan Antikacı, Acıbadem Kasetçalar Alan Antikacı, Acıbadem Zarf Alan Antikacı.

Acıbadem Komple Miras Evi Alan Antikacı, Acıbadem Yüzük Alan Antikacı, Acıbadem Portre Alan Antikacı, Acıbadem İran Halısı Alan Antikacı, Acıbadem Askeri Malzeme Alanalar, Acıbadem Baston Alan Antikacı, Acıbadem Bileklik Alan Antikacı, Acıbadem Sehpa Alan Antikacı, Acıbadem Kamçı Alan Antikacı, Acıbadem Hat Alan Antikacı, Acıbadem Oyma Alan Antikacı, Acıbadem Gümüşlük Alan Antikacı, Acıbadem El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Acıbadem Kılıç Alan Antikacı, Acıbadem Takı Alan Antikacı, Acıbadem Cep Saati Alan Antikacı, Acıbadem Dvd Alan Antikacı, Acıbadem Komple Eşya Alan Antikacı, Acıbadem Telefon Alan Antikacı, Acıbadem Pipo Alan Antikacı, Acıbadem Üç Etek Alan Antikacı, Acıbadem Bilezik Alan Antikacı, Acıbadem Bardak Alan Antikacı.

Acıbadem Tablo Alan Antikacı, Acıbadem 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Acıbadem Sefer Tası Alan Antikacı, Acıbadem Dokuma Alan Antikacı, Acıbadem Kalem Alan Antikacı, Acıbadem Sürahi Alan Antikacı, Acıbadem Komple Kütüphane Alan Antikacı, Acıbadem Gümüş Alan Antikacı, Acıbadem Daktilo Alan Antikacı, Acıbadem Pul Alan Antikacı, Acıbadem Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Acıbadem Bıçak Alan Antikacı, Acıbadem Kol Saati Alan Antikacı, Acıbadem Makaralı Teyp Alan Antikacı, Acıbadem Rozet Alan Antikacı, Acıbadem Gelinlik Alan Antikacı, Acıbadem Çatal Alan Antikacı, Acıbadem Kıyafet Alan Antikacı, Acıbadem Duvar Saati Alan Antikacı, Acıbadem Fes Alan Antikacı, Acıbadem Küp Alan Antikacı, Acıbadem Saçma Alan Antikacı.

Acıbadem Hat Yazısı Alan Antikacı, Acıbadem Ağaç Alan Antikacı, Acıbadem Halı Alan Antikacı, Acıbadem Günlük Alan Antikacı, Acıbadem Yıldız Porselen Alan Antikacı, Acıbadem Masa Alan Antikacı, Acıbadem Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Acıbadem Kitap Alan Antikacı, Acıbadem Amfi Alan Antikacı, Acıbadem Albüm Alan Antikacı, Acıbadem Ahşap Alan Antikacı, Acıbadem Gondol Alan Antikacı, Acıbadem Çizgi Roman Alan Antikacı, Acıbadem Komple Mira Evi Boşaltanlar, Acıbadem Pusula Alan Antikacı, Acıbadem Gerdanlık Alan Antikacı, Acıbadem Cezve Alan Antikacı, Acıbadem Şerbetlik Alan Antikacı.

Acıbadem Tuval Alan Antikacı, Acıbadem Okka Alan Antikacı, Acıbadem Fincan Alan Antikacı, Acıbadem Cd Alan Antikacı, Acıbadem Cam Alan Antikacı, Acıbadem Çan Alan Antikacı, Acıbadem Hoparlör Alan Antikacı, Acıbadem Çiçek Alan Antikacı, Acıbadem Retro Eşya Alan Antikacı, Acıbadem Vazo Alan Antikacı, Acıbadem Koltuk Alan Antikacı, Acıbadem Şapka Alan Antikacı, Acıbadem Bakır Eşya Alan Antikacı, Acıbadem Kilit Alan Antikacı, Acıbadem Biblo Alan Antikacı, Acıbadem Saat Alan Antikacı, Acıbadem Matara Alan Antikacı, Acıbadem Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Acıbadem 33 Lük Plak Alan Antikacı, Acıbadem Nişan Alan Antikacı, Acıbadem Seramik Alan Antikacı, Acıbadem Minyatür Alan Antikacı, Acıbadem Kase Alan Antikacı, Acıbadem Tas Alan Antikacı, Acıbadem Kavanoz Alan Antikacı, Acıbadem 45 Lik Plak Alan Antikacı, Acıbadem Varaklı Halı Alan Antikacı.

Acıbadem El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Acıbadem Radyo Alan Antikacı, Acıbadem Çini Alan Antikacı, Acıbadem Mühür Alan Antikacı, Acıbadem Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Acıbadem Çaydanlık Alan Antikacı, Acıbadem Halhal Alan Antikacı, Acıbadem Tılsım Alan Antikacı, Acıbadem Sepet Alan Antikacı, Acıbadem Sandelye Alan Antikacı, Acıbadem Eski Oyuncak Alan Antikacı, Acıbadem Pikap Alan Antikacı, Acıbadem Roman Alan Antikacı, Acıbadem Tepsi Alan Antikacı, Acıbadem Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Acıbadem Forma Alan Antikacı, Acıbadem Avize Alan Antikacı, Acıbadem Sahan Alan Antikacı, Acıbadem Tırnak Ayna Alan Antikacı, Acıbadem Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Acıbadem Bronz Heykel Alan Antikacı, Acıbadem Şamdan Alan Antikacı.

Acıbadem Kartpostal Alan Antikacı, Acıbadem Hereke Halısı Alan Antikacı, Acıbadem Sini Alan Antikacı, Acıbadem Tüfek Alan Antikacı, Acıbadem Köstekli Saat Alan Antikacı, Acıbadem Varaklı Ayna Alan Antikacı, Acıbadem Taş Plak Alan Antikacı, Acıbadem Gravür Alan Antikacı, Acıbadem Kurşun Alan Antikacı, Acıbadem Gramafon Alan Antikacı, Acıbadem Cd Player Alan Antikacı, Acıbadem 78 Lik Plak Alan Antikacı, Acıbadem Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Acıbadem Kahve Takımı Alan Antikacı, Acıbadem Mobilya Alan Antikacı, Acıbadem Kapı Alan Antikacı, Acıbadem Kaşık Alan Antikacı, Acıbadem İbrik Alan Antikacı, Acıbadem Yağlı Boya Alan Antikacı, Acıbadem Tabanca Alan Antikacı, Acıbadem Ferman Alan Antikacı, Acıbadem Ebru Alan Antikacı, Acıbadem Tabak Alan Antikacı, Acıbadem Semaver Alan Antikacı, Acıbadem Kutu Alan Antikacı.

Acıbadem Kehribar Alan Antikacı, Acıbadem Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Acıbadem Bronz Alan Antikacı, Acıbadem Şişe Alan Antikacı, Acıbadem Madalya Nişan Alan Antikacı, Acıbadem Anahtar Alan Antikacı, Acıbadem Makine Alan Antikacı, Acıbadem Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Acıbadem Mekanik Alet Alan Antikacı, Acıbadem Kolye Alan Antikacı, Acıbadem Fotoğraf Alan Antikacı, Acıbadem Bünyan Halısı Alan Antikacı, Acıbadem Tesbih Alan Antikacı, Acıbadem El Dokuması Halı Alan Antikacı, Acıbadem Opalin Alan Antikacı, Acıbadem Taş Alan Antikacı, Acıbadem Metal Alan Antikacı, Acıbadem El Yazması Alan Antikacı, Acıbadem Terazi Alan Antikacı, Acıbadem Tokmak Alan Antikacı, Acıbadem Gaz Ocağı Alan Antikacı, Acıbadem Dirhem Alan Antikacı, Acıbadem El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.