Acarlar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Acarlar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Acarlar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Acarlar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Acarlar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Acarlar ve antika satıcıları Acarlar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Acarlar Antikacı

İstanbul, Acarlar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Acarlar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Acarlar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Acarlar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Acarlar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Acarlar Takvim Alan Antikacı, Acarlar Mangal Alan Antikacı, Acarlar Bindallı Alan Antikacı, Acarlar Müzik Seti Alan Antikacı, Acarlar Kama Alan Antikacı, Acarlar Kazan Alan Antikacı, Acarlar Kristal Alan Antikacı, Acarlar Kuran Alan Antikacı, Acarlar Kupa Alan Antikacı, Acarlar Ğügüm Alan Antikacı, Acarlar Arma Alan Antikacı, Acarlar Fıçı Alan Antikacı, Acarlar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Acarlar Efemera Alan Antikacı, Acarlar Hat Makası Alan Antikacı, Acarlar Silke Alan Antikacı, Acarlar Madalya Alan Antikacı.

Acarlar Tarak Alan Antikacı, Acarlar Harita Alan Antikacı, Acarlar Kandil Alan Antikacı, Acarlar Bez Alan Antikacı, Acarlar Porselen Alan Antikacı, Acarlar Müzik Aleti Alan Antikacı, Acarlar Takı Kutusu Alan Antikacı, Acarlar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Acarlar Resim Alan Antikacı, Acarlar İpek Halı Alan Antikacı, Acarlar Silah Alan Antikacı, Acarlar Kilim Alan Antikacı, Acarlar Plak Alan Antikacı, Acarlar Kasetçalar Alan Antikacı, Acarlar Zarf Alan Antikacı.

Acarlar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Acarlar Yüzük Alan Antikacı, Acarlar Portre Alan Antikacı, Acarlar İran Halısı Alan Antikacı, Acarlar Askeri Malzeme Alanalar, Acarlar Baston Alan Antikacı, Acarlar Bileklik Alan Antikacı, Acarlar Sehpa Alan Antikacı, Acarlar Kamçı Alan Antikacı, Acarlar Hat Alan Antikacı, Acarlar Oyma Alan Antikacı, Acarlar Gümüşlük Alan Antikacı, Acarlar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Acarlar Kılıç Alan Antikacı, Acarlar Takı Alan Antikacı, Acarlar Cep Saati Alan Antikacı, Acarlar Dvd Alan Antikacı, Acarlar Komple Eşya Alan Antikacı, Acarlar Telefon Alan Antikacı, Acarlar Pipo Alan Antikacı, Acarlar Üç Etek Alan Antikacı, Acarlar Bilezik Alan Antikacı, Acarlar Bardak Alan Antikacı.

Acarlar Tablo Alan Antikacı, Acarlar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Acarlar Sefer Tası Alan Antikacı, Acarlar Dokuma Alan Antikacı, Acarlar Kalem Alan Antikacı, Acarlar Sürahi Alan Antikacı, Acarlar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Acarlar Gümüş Alan Antikacı, Acarlar Daktilo Alan Antikacı, Acarlar Pul Alan Antikacı, Acarlar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Acarlar Bıçak Alan Antikacı, Acarlar Kol Saati Alan Antikacı, Acarlar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Acarlar Rozet Alan Antikacı, Acarlar Gelinlik Alan Antikacı, Acarlar Çatal Alan Antikacı, Acarlar Kıyafet Alan Antikacı, Acarlar Duvar Saati Alan Antikacı, Acarlar Fes Alan Antikacı, Acarlar Küp Alan Antikacı, Acarlar Saçma Alan Antikacı.

Acarlar Hat Yazısı Alan Antikacı, Acarlar Ağaç Alan Antikacı, Acarlar Halı Alan Antikacı, Acarlar Günlük Alan Antikacı, Acarlar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Acarlar Masa Alan Antikacı, Acarlar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Acarlar Kitap Alan Antikacı, Acarlar Amfi Alan Antikacı, Acarlar Albüm Alan Antikacı, Acarlar Ahşap Alan Antikacı, Acarlar Gondol Alan Antikacı, Acarlar Çizgi Roman Alan Antikacı, Acarlar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Acarlar Pusula Alan Antikacı, Acarlar Gerdanlık Alan Antikacı, Acarlar Cezve Alan Antikacı, Acarlar Şerbetlik Alan Antikacı.

Acarlar Tuval Alan Antikacı, Acarlar Okka Alan Antikacı, Acarlar Fincan Alan Antikacı, Acarlar Cd Alan Antikacı, Acarlar Cam Alan Antikacı, Acarlar Çan Alan Antikacı, Acarlar Hoparlör Alan Antikacı, Acarlar Çiçek Alan Antikacı, Acarlar Retro Eşya Alan Antikacı, Acarlar Vazo Alan Antikacı, Acarlar Koltuk Alan Antikacı, Acarlar Şapka Alan Antikacı, Acarlar Bakır Eşya Alan Antikacı, Acarlar Kilit Alan Antikacı, Acarlar Biblo Alan Antikacı, Acarlar Saat Alan Antikacı, Acarlar Matara Alan Antikacı, Acarlar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Acarlar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Acarlar Nişan Alan Antikacı, Acarlar Seramik Alan Antikacı, Acarlar Minyatür Alan Antikacı, Acarlar Kase Alan Antikacı, Acarlar Tas Alan Antikacı, Acarlar Kavanoz Alan Antikacı, Acarlar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Acarlar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Acarlar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Acarlar Radyo Alan Antikacı, Acarlar Çini Alan Antikacı, Acarlar Mühür Alan Antikacı, Acarlar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Acarlar Çaydanlık Alan Antikacı, Acarlar Halhal Alan Antikacı, Acarlar Tılsım Alan Antikacı, Acarlar Sepet Alan Antikacı, Acarlar Sandelye Alan Antikacı, Acarlar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Acarlar Pikap Alan Antikacı, Acarlar Roman Alan Antikacı, Acarlar Tepsi Alan Antikacı, Acarlar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Acarlar Forma Alan Antikacı, Acarlar Avize Alan Antikacı, Acarlar Sahan Alan Antikacı, Acarlar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Acarlar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Acarlar Bronz Heykel Alan Antikacı, Acarlar Şamdan Alan Antikacı.

Acarlar Kartpostal Alan Antikacı, Acarlar Hereke Halısı Alan Antikacı, Acarlar Sini Alan Antikacı, Acarlar Tüfek Alan Antikacı, Acarlar Köstekli Saat Alan Antikacı, Acarlar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Acarlar Taş Plak Alan Antikacı, Acarlar Gravür Alan Antikacı, Acarlar Kurşun Alan Antikacı, Acarlar Gramafon Alan Antikacı, Acarlar Cd Player Alan Antikacı, Acarlar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Acarlar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Acarlar Kahve Takımı Alan Antikacı, Acarlar Mobilya Alan Antikacı, Acarlar Kapı Alan Antikacı, Acarlar Kaşık Alan Antikacı, Acarlar İbrik Alan Antikacı, Acarlar Yağlı Boya Alan Antikacı, Acarlar Tabanca Alan Antikacı, Acarlar Ferman Alan Antikacı, Acarlar Ebru Alan Antikacı, Acarlar Tabak Alan Antikacı, Acarlar Semaver Alan Antikacı, Acarlar Kutu Alan Antikacı.

Acarlar Kehribar Alan Antikacı, Acarlar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Acarlar Bronz Alan Antikacı, Acarlar Şişe Alan Antikacı, Acarlar Madalya Nişan Alan Antikacı, Acarlar Anahtar Alan Antikacı, Acarlar Makine Alan Antikacı, Acarlar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Acarlar Mekanik Alet Alan Antikacı, Acarlar Kolye Alan Antikacı, Acarlar Fotoğraf Alan Antikacı, Acarlar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Acarlar Tesbih Alan Antikacı, Acarlar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Acarlar Opalin Alan Antikacı, Acarlar Taş Alan Antikacı, Acarlar Metal Alan Antikacı, Acarlar El Yazması Alan Antikacı, Acarlar Terazi Alan Antikacı, Acarlar Tokmak Alan Antikacı, Acarlar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Acarlar Dirhem Alan Antikacı, Acarlar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.