Abdurrahmangazi Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Abdurrahmangazi Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Abdurrahmangazi, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Abdurrahmangazi olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Abdurrahmangazi İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Abdurrahmangazi ve antika satıcıları Abdurrahmangazi için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Abdurrahmangazi Antikacı

İstanbul, Abdurrahmangazi antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Abdurrahmangazi) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Abdurrahmangazi Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Abdurrahmangazi Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Abdurrahmangazi Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Abdurrahmangazi Takvim Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Mangal Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Bindallı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Müzik Seti Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kama Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kazan Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kristal Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kuran Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kupa Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Ğügüm Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Arma Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Fıçı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi El Yazması Kitap Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Efemera Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Hat Makası Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Silke Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Madalya Alan Antikacı.

Abdurrahmangazi Tarak Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Harita Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kandil Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Bez Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Porselen Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Müzik Aleti Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Takı Kutusu Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Resim Alan Antikacı, Abdurrahmangazi İpek Halı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Silah Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kilim Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Plak Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kasetçalar Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Zarf Alan Antikacı.

Abdurrahmangazi Komple Miras Evi Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Yüzük Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Portre Alan Antikacı, Abdurrahmangazi İran Halısı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Askeri Malzeme Alanalar, Abdurrahmangazi Baston Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Bileklik Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Sehpa Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kamçı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Hat Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Oyma Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Gümüşlük Alan Antikacı, Abdurrahmangazi El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kılıç Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Takı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Cep Saati Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Dvd Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Komple Eşya Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Telefon Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Pipo Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Üç Etek Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Bilezik Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Bardak Alan Antikacı.

Abdurrahmangazi Tablo Alan Antikacı, Abdurrahmangazi 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Sefer Tası Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Dokuma Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kalem Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Sürahi Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Komple Kütüphane Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Gümüş Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Daktilo Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Pul Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Bıçak Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kol Saati Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Makaralı Teyp Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Rozet Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Gelinlik Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Çatal Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kıyafet Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Duvar Saati Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Fes Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Küp Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Saçma Alan Antikacı.

Abdurrahmangazi Hat Yazısı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Ağaç Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Halı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Günlük Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Yıldız Porselen Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Masa Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kitap Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Amfi Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Albüm Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Ahşap Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Gondol Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Çizgi Roman Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Komple Mira Evi Boşaltanlar, Abdurrahmangazi Pusula Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Gerdanlık Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Cezve Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Şerbetlik Alan Antikacı.

Abdurrahmangazi Tuval Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Okka Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Fincan Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Cd Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Cam Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Çan Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Hoparlör Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Çiçek Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Retro Eşya Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Vazo Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Koltuk Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Şapka Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Bakır Eşya Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kilit Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Biblo Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Saat Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Matara Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Abdurrahmangazi 33 Lük Plak Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Nişan Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Seramik Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Minyatür Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kase Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Tas Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kavanoz Alan Antikacı, Abdurrahmangazi 45 Lik Plak Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Varaklı Halı Alan Antikacı.

Abdurrahmangazi El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Radyo Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Çini Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Mühür Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Çaydanlık Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Halhal Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Tılsım Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Sepet Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Sandelye Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Eski Oyuncak Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Pikap Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Roman Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Tepsi Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Forma Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Avize Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Sahan Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Tırnak Ayna Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Bronz Heykel Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Şamdan Alan Antikacı.

Abdurrahmangazi Kartpostal Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Hereke Halısı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Sini Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Tüfek Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Köstekli Saat Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Varaklı Ayna Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Taş Plak Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Gravür Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kurşun Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Gramafon Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Cd Player Alan Antikacı, Abdurrahmangazi 78 Lik Plak Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kahve Takımı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Mobilya Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kapı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kaşık Alan Antikacı, Abdurrahmangazi İbrik Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Yağlı Boya Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Tabanca Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Ferman Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Ebru Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Tabak Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Semaver Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kutu Alan Antikacı.

Abdurrahmangazi Kehribar Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Bronz Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Şişe Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Madalya Nişan Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Anahtar Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Makine Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Mekanik Alet Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Kolye Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Fotoğraf Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Bünyan Halısı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Tesbih Alan Antikacı, Abdurrahmangazi El Dokuması Halı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Opalin Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Taş Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Metal Alan Antikacı, Abdurrahmangazi El Yazması Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Terazi Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Tokmak Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Gaz Ocağı Alan Antikacı, Abdurrahmangazi Dirhem Alan Antikacı, Abdurrahmangazi El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.