Abbasağa Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Abbasağa Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Abbasağa, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Abbasağa olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Abbasağa İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Abbasağa ve antika satıcıları Abbasağa için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Abbasağa Antikacı

İstanbul, Abbasağa antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Abbasağa) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Abbasağa Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Abbasağa Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Abbasağa Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Abbasağa Takvim Alan Antikacı, Abbasağa Mangal Alan Antikacı, Abbasağa Bindallı Alan Antikacı, Abbasağa Müzik Seti Alan Antikacı, Abbasağa Kama Alan Antikacı, Abbasağa Kazan Alan Antikacı, Abbasağa Kristal Alan Antikacı, Abbasağa Kuran Alan Antikacı, Abbasağa Kupa Alan Antikacı, Abbasağa Ğügüm Alan Antikacı, Abbasağa Arma Alan Antikacı, Abbasağa Fıçı Alan Antikacı, Abbasağa El Yazması Kitap Alan Antikacı, Abbasağa Efemera Alan Antikacı, Abbasağa Hat Makası Alan Antikacı, Abbasağa Silke Alan Antikacı, Abbasağa Madalya Alan Antikacı.

Abbasağa Tarak Alan Antikacı, Abbasağa Harita Alan Antikacı, Abbasağa Kandil Alan Antikacı, Abbasağa Bez Alan Antikacı, Abbasağa Porselen Alan Antikacı, Abbasağa Müzik Aleti Alan Antikacı, Abbasağa Takı Kutusu Alan Antikacı, Abbasağa Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Abbasağa Resim Alan Antikacı, Abbasağa İpek Halı Alan Antikacı, Abbasağa Silah Alan Antikacı, Abbasağa Kilim Alan Antikacı, Abbasağa Plak Alan Antikacı, Abbasağa Kasetçalar Alan Antikacı, Abbasağa Zarf Alan Antikacı.

Abbasağa Komple Miras Evi Alan Antikacı, Abbasağa Yüzük Alan Antikacı, Abbasağa Portre Alan Antikacı, Abbasağa İran Halısı Alan Antikacı, Abbasağa Askeri Malzeme Alanalar, Abbasağa Baston Alan Antikacı, Abbasağa Bileklik Alan Antikacı, Abbasağa Sehpa Alan Antikacı, Abbasağa Kamçı Alan Antikacı, Abbasağa Hat Alan Antikacı, Abbasağa Oyma Alan Antikacı, Abbasağa Gümüşlük Alan Antikacı, Abbasağa El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Abbasağa Kılıç Alan Antikacı, Abbasağa Takı Alan Antikacı, Abbasağa Cep Saati Alan Antikacı, Abbasağa Dvd Alan Antikacı, Abbasağa Komple Eşya Alan Antikacı, Abbasağa Telefon Alan Antikacı, Abbasağa Pipo Alan Antikacı, Abbasağa Üç Etek Alan Antikacı, Abbasağa Bilezik Alan Antikacı, Abbasağa Bardak Alan Antikacı.

Abbasağa Tablo Alan Antikacı, Abbasağa 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Abbasağa Sefer Tası Alan Antikacı, Abbasağa Dokuma Alan Antikacı, Abbasağa Kalem Alan Antikacı, Abbasağa Sürahi Alan Antikacı, Abbasağa Komple Kütüphane Alan Antikacı, Abbasağa Gümüş Alan Antikacı, Abbasağa Daktilo Alan Antikacı, Abbasağa Pul Alan Antikacı, Abbasağa Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Abbasağa Bıçak Alan Antikacı, Abbasağa Kol Saati Alan Antikacı, Abbasağa Makaralı Teyp Alan Antikacı, Abbasağa Rozet Alan Antikacı, Abbasağa Gelinlik Alan Antikacı, Abbasağa Çatal Alan Antikacı, Abbasağa Kıyafet Alan Antikacı, Abbasağa Duvar Saati Alan Antikacı, Abbasağa Fes Alan Antikacı, Abbasağa Küp Alan Antikacı, Abbasağa Saçma Alan Antikacı.

Abbasağa Hat Yazısı Alan Antikacı, Abbasağa Ağaç Alan Antikacı, Abbasağa Halı Alan Antikacı, Abbasağa Günlük Alan Antikacı, Abbasağa Yıldız Porselen Alan Antikacı, Abbasağa Masa Alan Antikacı, Abbasağa Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Abbasağa Kitap Alan Antikacı, Abbasağa Amfi Alan Antikacı, Abbasağa Albüm Alan Antikacı, Abbasağa Ahşap Alan Antikacı, Abbasağa Gondol Alan Antikacı, Abbasağa Çizgi Roman Alan Antikacı, Abbasağa Komple Mira Evi Boşaltanlar, Abbasağa Pusula Alan Antikacı, Abbasağa Gerdanlık Alan Antikacı, Abbasağa Cezve Alan Antikacı, Abbasağa Şerbetlik Alan Antikacı.

Abbasağa Tuval Alan Antikacı, Abbasağa Okka Alan Antikacı, Abbasağa Fincan Alan Antikacı, Abbasağa Cd Alan Antikacı, Abbasağa Cam Alan Antikacı, Abbasağa Çan Alan Antikacı, Abbasağa Hoparlör Alan Antikacı, Abbasağa Çiçek Alan Antikacı, Abbasağa Retro Eşya Alan Antikacı, Abbasağa Vazo Alan Antikacı, Abbasağa Koltuk Alan Antikacı, Abbasağa Şapka Alan Antikacı, Abbasağa Bakır Eşya Alan Antikacı, Abbasağa Kilit Alan Antikacı, Abbasağa Biblo Alan Antikacı, Abbasağa Saat Alan Antikacı, Abbasağa Matara Alan Antikacı, Abbasağa Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Abbasağa 33 Lük Plak Alan Antikacı, Abbasağa Nişan Alan Antikacı, Abbasağa Seramik Alan Antikacı, Abbasağa Minyatür Alan Antikacı, Abbasağa Kase Alan Antikacı, Abbasağa Tas Alan Antikacı, Abbasağa Kavanoz Alan Antikacı, Abbasağa 45 Lik Plak Alan Antikacı, Abbasağa Varaklı Halı Alan Antikacı.

Abbasağa El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Abbasağa Radyo Alan Antikacı, Abbasağa Çini Alan Antikacı, Abbasağa Mühür Alan Antikacı, Abbasağa Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Abbasağa Çaydanlık Alan Antikacı, Abbasağa Halhal Alan Antikacı, Abbasağa Tılsım Alan Antikacı, Abbasağa Sepet Alan Antikacı, Abbasağa Sandelye Alan Antikacı, Abbasağa Eski Oyuncak Alan Antikacı, Abbasağa Pikap Alan Antikacı, Abbasağa Roman Alan Antikacı, Abbasağa Tepsi Alan Antikacı, Abbasağa Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Abbasağa Forma Alan Antikacı, Abbasağa Avize Alan Antikacı, Abbasağa Sahan Alan Antikacı, Abbasağa Tırnak Ayna Alan Antikacı, Abbasağa Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Abbasağa Bronz Heykel Alan Antikacı, Abbasağa Şamdan Alan Antikacı.

Abbasağa Kartpostal Alan Antikacı, Abbasağa Hereke Halısı Alan Antikacı, Abbasağa Sini Alan Antikacı, Abbasağa Tüfek Alan Antikacı, Abbasağa Köstekli Saat Alan Antikacı, Abbasağa Varaklı Ayna Alan Antikacı, Abbasağa Taş Plak Alan Antikacı, Abbasağa Gravür Alan Antikacı, Abbasağa Kurşun Alan Antikacı, Abbasağa Gramafon Alan Antikacı, Abbasağa Cd Player Alan Antikacı, Abbasağa 78 Lik Plak Alan Antikacı, Abbasağa Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Abbasağa Kahve Takımı Alan Antikacı, Abbasağa Mobilya Alan Antikacı, Abbasağa Kapı Alan Antikacı, Abbasağa Kaşık Alan Antikacı, Abbasağa İbrik Alan Antikacı, Abbasağa Yağlı Boya Alan Antikacı, Abbasağa Tabanca Alan Antikacı, Abbasağa Ferman Alan Antikacı, Abbasağa Ebru Alan Antikacı, Abbasağa Tabak Alan Antikacı, Abbasağa Semaver Alan Antikacı, Abbasağa Kutu Alan Antikacı.

Abbasağa Kehribar Alan Antikacı, Abbasağa Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Abbasağa Bronz Alan Antikacı, Abbasağa Şişe Alan Antikacı, Abbasağa Madalya Nişan Alan Antikacı, Abbasağa Anahtar Alan Antikacı, Abbasağa Makine Alan Antikacı, Abbasağa Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Abbasağa Mekanik Alet Alan Antikacı, Abbasağa Kolye Alan Antikacı, Abbasağa Fotoğraf Alan Antikacı, Abbasağa Bünyan Halısı Alan Antikacı, Abbasağa Tesbih Alan Antikacı, Abbasağa El Dokuması Halı Alan Antikacı, Abbasağa Opalin Alan Antikacı, Abbasağa Taş Alan Antikacı, Abbasağa Metal Alan Antikacı, Abbasağa El Yazması Alan Antikacı, Abbasağa Terazi Alan Antikacı, Abbasağa Tokmak Alan Antikacı, Abbasağa Gaz Ocağı Alan Antikacı, Abbasağa Dirhem Alan Antikacı, Abbasağa El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.